• ~..
    (2012-07-02 11:30)
    tylko sie POlozyc w mauzoleum obok lenina
  • ~omo
    (2012-07-02 15:50)
    odejdż kobieto na emeryturę nie rób z siebie pośmiewiska jak ty wyglądasz nie masz prawie ust ani oczu w mini jeden koszmar tylko cyce ci wisza i wieeelka D sterczy wstyd
  • ~lili
    (2012-07-09 15:53)
    o jejku,a tej starej malpie calkiem mozg sie zlasowal,pytam kto tego debila wpuszcza na scene ,ona juz nie szokuje ,ale sie osmiesza i te gacie z butkami trepowymi,to jest czubek,lelarze w jej przypadku sa bezsilni nadaje sie na sybir straszyc biale niedzwiedze.Chora umyslowa ,prosciucha ,stetryczala ,niedobra ,glupia ,brzydka po operacjach plastycznych "gnom".Na nastepny wystep to bedzie metrowy ogon i wibrator w prezerwatywie na tym glupim lbie.zenada
  • ~lili
    (2012-07-09 13:57)
    o jejku,a tej starej malpie calkiem mozg sie zlasowal,pytam kto tego debila wpuszcza na scene ,ona juz nie szokuje ,ale sie osmiesza i te gacie z butkami trepowymi,to jest czubek,lelarze w jej przypadku sa bezsilni nadaje sie na sybir straszyc biale niedzwiedze.Chora umyslowa ,prosciucha ,stetryczala ,niedobra ,glupia ,brzydka po operacjach plastycznych "gnom".Na nastepny wystep to bedzie metrowy ogon i wibrator w prezerwatywie na tym glupim lbie.zenada
  • ~Keram
    (2012-07-03 17:18)
    Niestety starzeje sie i mozg tej pani robi sie coraz mniejszy.Nie lapie rzeczywistosci.Szkoda.
  • ~Ekolog
    (2012-07-03 09:54)
    Artystka Rodowicz wraz z kozicą podlegają całkowitej ochronie gatunkowej.Nie należy ich drażnić, atakowaći używać do publicznych pokazów!!! Proponuję rezerwat.
  • ~pawel
    (2012-07-03 09:48)
    Ocipiala na starosc
  • ~jagodzianka
    (2012-07-03 07:46)
    Jad wylewa się wam wszystkimi otworami głowy, drodzy komentatorzy. Nawiązywanie do wieku Pani Maryli- ryzykowne (za małą chwilę czeka was to samo- czas niestety nieubłaganie szybko leci). Piosenkarka ciągle jeszcze dobrze śpiewa, a strój, cóż- zrobiła sobie sama krzywdę, zasłaniając tandetnym nakryciem głowy swoją ładną twarz. Więcej tolerancji dla osoby, o której nigdy nie słyszałam, aby komukolwiek wyrządziła jakąś przykrość, wręcz przeciwnie- śpiewając piękne, ponadczasowe piosenki, dostarczyła ludziom bardzo wiele radości.
  • ~filipektk
    (2012-07-02 22:57)
    Racja, że się ten ZABYTEK nie rozpadł na tej nowoczesnej scenie, ona konsekwentnie bedzie spiewala do 67 roku życia
  • ~scyzoryczek
    (2012-07-02 22:42)
    A czy Wojewódzki Konserwator Zabytków pan Janusz Cedro wydał zgodę na czynne użytkowanie takiego reliktu polskiej sceny??? W takim wieku to tylko w ten sposób mozna zwrócic na siebie uwagę.
  • ~TARAN
    (2012-07-02 19:37)
    MI SIĘ PODOBA BARDZO. A ŻE FANTAZYJNIE, NO TO WŁASNIE O TO CHODZI.
    UJ, GENTLEMANÓW TO U NAS DEFICYT. ZŁOŚLIWE STARE CAPY I ŻULE.
  • ~Dr.lemingus cretinus Platformus omniidiotas
    (2012-07-02 17:04)
    Tak to jest gdy czopki się łyka .
    A wystarczył wysłuchać lekarza
  • ~fixs
    (2012-07-02 16:48)
    kostium wart tyle ile jej wszystkie operacje plastyczne ???nekrofilia z nekrofagią..brrrr
  • ~ordynator
    (2012-07-02 16:28)
    Co ta Maryśka bierze,że coraz z nią gorzej,radzę zmienić lekarza.
  • ~alex
    (2012-07-02 15:53)
    Zupełnie padło na glacę! Jak można tak zdurnieć? Podobno Pan Bóg jak chce ukarac, to rozum odbiera.
  • ~raf44
    (2012-07-02 15:22)
    A ja twierdze ze do twarzy jej z tymi rogami i najlepiej jakby jej przyrosly na stale.
  • ~stary telewidz
    (2012-07-02 10:15)
    Kretynka, czy kompletna idiotka?
  • ~K.Komandor
    (2012-07-02 14:45)
    Oglądałem ten występ Rodowicz wniosek nasuwał mi sie jeden,do Tworek z nią na oddział dla gwałtownich.
  • ~Lolo
    (2012-07-02 14:00)
    A przecież wibratory sa w tak przystępnych cenach ...
  • ~ewelina