• ~krox
    (2012-06-25 14:26)
    Ma duży jak koń który mówi .
  • ~Adam
    (2012-06-24 08:42)
    skończcie pokazywać już kucyka aktorzyne herbuś , bo to staje się żenujące
  • ~MOJA CIOCIA TEZ KUPUJE
    (2012-06-24 15:22)
    MALA DROBNA I DO MOJEJ CIOCI Z OSTEOPOROZA PODOBNA. A TAK NA MARGINECIE MOJA CIOCIA TEZ KUPUJE W LUMPEXI NIE DLATEGO ZE LUBI ALE DLATEGO ZE KLEPIE BIEDE NA ZIELONEJ WYSPIE DOBROBYTU, GDZIE PODOBNO LUDZIOM SIE LEPIEJ ZYCIE OD HLOWY DO ODBYTU.
  • ~lili
    (2012-06-25 11:27)
    rzeczywiscie to jest kucyk, w kopytkach 20 cm co i tak jej nie dodaje uroku.Nie sadze by mozna ja nazwac aktprka.Zenada na kaczych lapkach a jej poziom to jest lumpels!!! sama przyznala.Herbus,bachleda curus,cichopek to jakis rzut kucykow ,i trzba miec odrobine samokrytyki i nie pchac sie pod obiektywu kamer, dziewczyny lumpeksiary,z fermy kucukowa ,nacji pignejskiej rodu karlow.
  • ~NIEPROPORCJONALNA GLOWA
    (2012-06-25 15:02)
    KARZELKI MAJA DUZE GLOWY.
  • ~KARACZAN
    (2012-06-25 13:41)
    CIEKAWE ILE MA KOZ W TM MIESISTYM NOSIE. MALY KARACZAN I TYLE.
  • ~stary
    (2012-06-26 06:39)
    Edytka jest bardzo zgrabna i milutka jak mały kotek i bardzo ładna.

    Te 7 wpisów poniżej pochodzą zapewne od osób przecudnej urody [szkoda ,że
    bez fotek] , bo jakieś szkarady nie pisałyby takich bredni o pięknej dziewczynie.
  • ~ZOSIA
    (2012-06-26 10:24)
    ALE MIMO WSZYSTKO JEJ ZAZDROSCICIE...
  • ~ada