• ~MariBo
  (2012-06-14 10:11)
  "Nie udało się im zatrzymać przy sobie partnerów"? A może się nimi znudziły albo stwierdziły, że mają dość idiotów. Co za seksistowski lapsus:(
 • ~janinaH
  (2012-06-14 10:59)
  Nie udało się zatrzymać partnerów , miały dość tych nierobów i leni co to uważają żony za darmową służbę , sprzątaczkę praczkę no i dobrze gotującą kucharkę bo mu się należy od życia , no i żeby spełniała jego oczekiwania seksualne a on zapładniał i była jeszcze niańką i pracowała zarabiała pieniądze bo on oczywiście pracuje ale nie wystarczy jego pensji . Ci nie nieudacznicy nie podołają obowiązkom jaki niesie założenie rodziny .i uciekają w związki bez obowiązków a niedługim czasie przekonują ze że sytuacja jest taka sama . Panowie rodzina wymaga poświęcenia , siebie samego trzeba dać ,
 • ~janinaH
  (2012-06-14 11:11)
  Mężczyźni i kobiety również jak nie potraficie wspólnie wykonywać prac domowych chcąc założyć rodzinę , takich prac jak wykonywali wasi rodzice wychowując was , to nie pchajcie się w związek małżeński bo prędzej czy później czar pryśnie a cierpieć będą wasze już urodzone dzieci no i wy sami będziecie mieli złamane życie .
 • ~Elżbieta
  (2012-06-14 15:21)
  Stara samotna panna z dzieckiem - żałosny los który powien być przestrogą dla wszystkich małoletnich cichodajek. Zwłaszcza takich, które wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia w dyskotekowej toalecie.
 • ~samotna
  (2012-06-14 17:04)
  Samotne panie nie wierzcie w miłość , nie ma żadnej miłości która by trwała na zawsze , jest tylko wygodnictwo i potrzeby seksualne mężczyzn , Mężczyźni są tak stworzeni że seks muszą mieć bo inaczej popękają im jądra , a wy samotne panie jesteście traktowani jak darmowe pogotowie seksualne a z tego rodzą się dzieci Zastanów się jedna z drugą komu się oddajesz jak idziesz z żonatym to nie licz na miłość i wspólne wychowanie dziecka które ci zrobi .
 • ~julka66
  (2012-06-14 17:53)
  Co ciekawe, wszystkie te Polki wyglądają kwitnąco! Wniosek nasuwa się sam. Zamiast gnuśnieć w nieudanym związku, lepiej się z niego uwolnić i żyć w zgodzie z samym sobą. Tylko pozazdrościć, że tym paniom nie zabrakło odwagi i determinacji, żeby powalczyć o siebie i zapewnić swoim dzieciom większy spokój. Dzieciom z pewnością nie służy życie u boku nieszczęśliwych rodziców.
 • ~andowc
  (2012-06-14 22:24)
  W czym "sensacja" (problem) ?
  Znam dużo dzieci(dzisiaj dorosłych) wychowanych bez Ojca.
  Nie z winy "rozwodów", lecz z "winy" wojny.
  "cudze chwalicie, swego nie znacie" (bogacze).
 • ~aaa
  (2012-06-15 08:36)
  nogi rozłożyć potrafi każda suka, a do związku trzeba dorosnąć
 • ~Anna
  (2012-06-15 09:20)
  Związek małżeński i rodzina to ogromna odpowiedzialność to nie tylko seks.To poświęcenie,nie wszyscy dorastają do tego.Powstaje dramat dla dzieci.Rodzice szukają dalej partnerów i znajdują a dzieci muszą się dostosować.Niestety jest to wielka trauma dla dzieci,która pozostaje na całe życie.Życie w rodzinie gdzie nie ma stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa to najgorsze co spotyka dzieci a pózniej dorosłych,często nie odnajdują się i powielają błędy rodziców i koło się zamyka.
 • ~d
  (2012-06-20 08:42)
  zgadzam sie z "JULKA66"; nie jest to łatwe, ale często to najlepsze wyjście dla dziecka i siebie.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.