• ~mira
    (2012-08-07 09:49)
    poniewaz jest cała zatłuszczona i jest ciasna
  • ~jabłuszko
    (2012-07-24 21:20)
    celebrytki ??? Żrą tylko frytki
  • ~ja
    (2012-07-24 09:26)
    okropne wieprzki...a jak musza pieknie pachniec gdy sie spoca !
  • ~Wifi
    (2012-07-12 15:24)
    Która to matka, a która córka...
  • ~eww
    (2012-07-06 09:47)
    Matka całkiem dobrze wygląda,córki - nie
  • ~W bulu I bez nadzieji
    (2012-07-04 20:24)
    Kaszalotowi nic nie POmoze...
  • ~Adelka
    (2012-06-25 15:54)
    oj tam oj tam - grycanki - poczekajcie kilka miesięcy i nikt o nich nie będzie pamiętał :P A lody jak dobre były tak będą :) (zresztą te panie nie maja z nimi nic wspólnego)
  • ~Majku
    (2012-06-07 20:49)
    Pokurcz co Ty wygadujesz od lodów sie nie tyje ... a jak niew ierzysz tow eź pudełko sorbetu i poczytaj tabele wartosci odżywczych ... :) Kup sorbet np. Grycana cytrynowy, zjedz a potem pomyśl czy warto komuś robić czarny PR - komuś kto nigdy nie próbowął sie wbijac na salony ani lansowac. tylko od lat dba o swoja firme i stawia na jakośc.
  • ~1@
    (2012-06-06 23:52)
    Pani MATKA na zdięcie 5-tym, czyżby chciała sisi ?
  • ~ZScf
    (2012-06-06 12:50)
    a mnie sie wydaje,ze ja wyszczupliła jednak.
  • ~smacznego
    (2012-06-05 21:47)
    podobno tłuste mają ciaśniejsze
  • ~Miki
    (2012-06-03 22:59)
    Paskudnie brzydka dziewczyna ,czy w domu nie posiada lustra ? Jak można tak się wystroić mając 16-17 lat , czy matka nie widzi jak one wyglądają . Można mieć trochę nadwagi , ale wszystkie Grycanki ważą stanowczo za dużo i ten brak gustu . Po co je fotografować ,już dość pokazywania tych baleronów .
  • ~KKJHGF
    (2012-06-03 16:47)
    ALE TO DZIECKO STARE I GRUBE
  • ~ddd
    (2012-05-30 15:32)
    przeciez to dziewcze ma 16 lat,czy ona chodzi do szkoly,czy z mama po salonach???
  • ~Viva
    (2012-05-28 06:25)
    Kim sa te Grycanki"?Czym sie odeznaczaja? Czy tylko tym. ze wydaja nie przez siebie zrobione pieniadze?s
  • ~zdzich
    (2012-05-27 14:49)
    herbus pojechal na lans do sopotu wciskala sie na wszystkie zdjecia byla bez kwasniewskiej nie wiem czy w sopocie tez cos dawali za darmo moze sam bilet herbus to lubi
  • ~Pół człowiek - pół Litra
    (2012-05-27 09:14)
    Wylizałbym bobra tej grubej
  • ~solar
    (2012-05-26 15:16)
    nie kazdy moze byc piekny zgrabny i powabny a wy co je tak krytykujecie to jestescie zwykle swinie troche tolerancji wcale nie sa potworami.pamietajcie ze gruby moze zawsze schudnac po co tak zucac jadem jestescie okropni ciekawe jak wy wygladacie pieknisie
  • ~CO WY POKAZUJECIE.
    (2012-05-26 13:19)
    STARA GRYCANKA WYGLADA LEPIEJ OD COREK, ALE I TAK BYM SIE NA TA ZJELCZALA SLONINE NIE ZALAPAL.
  • ~łojej!
    (2012-05-26 13:08)
    ~POkurcz2012-05-24 20:28
    te lody tak tuczą ? Łomatko !!!
    Mylisz lody Grycana z restauracją Grycanek. To są córki restauratorki Grycan. Mamuśka strasznie je przekarmiła!!! Wstyd promować takie " miss piggi" , one są żałosne! Lansują chorobliwą otyłość , ciekawa jestem jaki mają wskaźnik bmi? Zapewne grubo ponad 40!!! One są okropne , fuj! fuj! fuj!