• ~ALAB
    (2013-06-11 07:26)
    ladnie wyglada---SZCZEGOLNIE PODNIECAJA MNIE JEJ CYCKI
  • ~aldi
    (2012-05-19 06:14)
    Wole taki obrazek niz rozkraczona Walęsównę !
  • ~bólniebul
    (2012-05-18 20:44)
    Trzeba ją leczyc !!!
  • ~niko
    (2012-05-18 23:46)
    a najgorsze sa podpisy do tych zdjęć... udowadnia, że może być seksownaą 70latką... no niestety nie udowodniła, tego, ale to, że można takim zachowaniem wzbudzić odrazę, to tak

    jakieś poważne kompleksy ma ta kobieta, tylko proszę media nie wmawiaćmi, że to jest fajne, bo nie jest i świadczą o tym pozostałe komentarze
  • ~beforeandafter
    (2012-05-18 23:39)
    nie chodzi o to zeby zachowywac sie godnie co do swojego wieku tylko zeby zachowywac sie po prostu godnie
    co ma sie myslec o kobiecie ktora pokazuje majkti? jak ja brac na powaznie, czy faceci pokazuja majtki do fotografa, no moze oprocz Borata?
    potem sie dziwic ze wobec kobiet panuje pogarda i maczyzm
  • ~rtyikj'
    (2012-05-19 00:00)
    do ~ogrodnik2012-05-18 16:34 - to nie nenufar to lwia paszcza albo próchno L(C)IPY
  • ~Zdegustaw
    (2012-05-18 20:50)
    Babciu... zmyj tapetę, wyjmij zęby, rozbierz się do goła, ujawnij swoje zwisy i pomarszczenia - i skończy się zaraz ta bajka pt. "Dzidzia-piernik". Gdybyś się zachowywała godnie w stosunku do swojego wieku, to każdy by powiedział: piękna starsza dama, a tak większość uważa Cię tylko za żałosna starą ekshibicjonistkę i nimfomankę.
  • ~stach
    (2014-03-25 08:38)
    Istny diabeł nie podobna do kobiety straszydło.
  • ~style
    (2012-06-12 18:57)
    Pani Strach ile pampersów pani zmienia na dzień , lecz wole patrzeć na Tę Panią jeżeli na rozdartą Wałęsówne
  • ~miłosnik staroći