• ~kilo
    (2012-03-07 23:35)
    locha
  • ~domix
    (2012-03-08 09:15)
    Kasia? Jaka, u licha Kasia??? Kasią to się jest do 18-tki a potem co najwyżej Katarzyną. Ale to staruszka "Kasią" zostanie dożywotnio... W sumie koszmar!
  • ~ramionko
    (2012-03-22 23:17)
    do kiny
    - zapisz sobie dziecino ten komentarz i zdjęcie Skrzyneckiej aby za kilkanaście lat pokazać swojej córce i sobie samej przypomnieć kłamstwo "a ja nigdy taka nie będę" ... może wtedy zrozumiesz to że właśnie też powinnaś zakrywać swoje ochydne ramiona 40 latki oraz obrzydliwie starą twarz woalką...
  • ~psycholożka
    (2012-03-14 14:25)
    ciekawe ile osób które komentują te zdjęcia ma rozmiar s?czy to nie chodzi o to że, by poczuć się lepiej,dokopiemy innym?w końcu pani Katarzyna niedawno została mamą,a niektórzy chcieliby żeby ważyła 45 kg.a najważniejsze że ona czuje sie ze sobą dobrze i jest szczęśliwa.a cała reszta, która stosuje chamskie teksty nie powinna wtrącać się w nie swoje sprawy.jak można tak znieważać człowieka?to pewnie z zazdrości,że ona jest popularna a ci którzy jej dokuczają siedzą w domu i poza kompa nosa nie wytkną bo sie boją zaryzykować.pewnie mają małą samoocenę i chcą się dowartościować poniżając innych.
  • ~zuzanka
    (2012-03-18 09:39)
    faktycznie, skrzynecka wygląda jak pudło na nogach, a może jak komoda?
  • ~Wykształciuch
    (2012-03-09 20:01)
    Zastanawiam się: jak to się dzieje, że ludzie piszący jadowite komentarze ZAWSZE mają kłopoty z ortografią.
    Może to tak, że wraz ze wzrostem wykształcenia, wzrasta ogólny poziom kultury, satysfakcji z życia, tolerancji...
  • ~emma
    (2012-03-09 18:57)
    takie stroje mozna kupić u mni na hali targowej na kilogramy-3.70 zł.szkoda że nie kupiła sobie lustra.!
  • ~anka
    (2012-03-09 15:05)
    Okropnosc.
  • ~xxx
    (2012-03-08 21:14)
    Szkoda, że nie stać ją na odrobinę uczciwej samooceny.
    A przecież jest aktorką , a nie sfiksowaną szatniarką jak ta "Mazurówna".
  • ~v12
    (2012-03-08 15:27)
    Wstyd mi za internautów, wstyd mi za taki tytuł artykułu ;/ Pani Katarzyna powinna was dziennikarzyny do sądu podać za obrażanie. Ludzie ile w was nienawiści, popatrzcie w lustra wy nieskazitelni !