• ~nm
    (2012-03-10 05:34)
    carla bruni na tych zdjęciach jest przynajmniej w 7 m-cu ciąży.
    w czasie ciąży ciało kobiety się zmienia. u każdej inaczej.
    wie to każdy normalny człowiek. oprócz ciuli dających się zmanipulować i piszących głupie komentarze.
    tutaj widać carle w żłobku(przedszkolu), być może "załatwia" miejsce dla potomka.
  • ~zniesmaczona
    (2012-03-09 21:43)
    co za chamskie komentarze na tym forum !! w koncu to pierwsza dama francji . Czy dziennikarze Dziennika nie mozecie zachowac chocby minimum klasy ? !! Piszcie jakies madre rzeczy a nie bardzcie " journal de consierge " ! wstyd ! !
  • ~Gość
    (2012-03-08 10:31)
    Zawistniaki-Poljaki
  • ~B.
    (2012-03-08 12:10)
    Nie kumam. Gdzie te upiorne zdjęcia? Na wszystkich wygląda normalnie...
  • ~lol
    (2012-03-10 11:11)
    To jakaś kretyńska moda wszczepiania tłuszczu n kości policzkowe do daje efekt mongidalny, madonna to zrobiła Putin, po prostu koszmar.
  • ~Komorowski = Polski Forest Gump
    (2012-03-08 20:08)
    Ta Kaszalotowa Komorawska bez botoksu wygląda jak wzdęty wieloryb... a gębę ma taką jakby ją Bronek z kolegami ze WSI (Budy Ruskiej) kijami ją okładali
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory - falszywy
    (2012-03-08 20:01)
    Przyjrzyjcie się lepiej facjacie waszej idolki Moniki Ze Szczerbą w Gębie Siedzącą Tyłem Do Widza "Stokrotce" (całe szczęście że połowę programu siedzi tyłem bo dostaje torsji na jej widok... kmiotki z Dziennika mają takie pojęcie o kobiecości jak Bolek Wałęsa o wolności !
  • ~DZIALACZ PO=
    (2012-03-09 03:06)
    WAMPIR---LA FRANCE ? PO- ZA JADEM KIELBASIANYM -- PL -SOL ; A ODCHUDZANA NIE DZOWNICAMI; -- A TASIEMCEM -- 1800 EURO 1- sztuka ?
  • ~dr EWA
    (2012-03-09 21:26)
    Nasz Monia Olejnik jest 100 razy szpetniejsza. I do tego zakłamana na max'a...
  • ~caroline
    (2012-03-09 21:39)
    Ci co piszecie o upiornej twarzy pokazcie swoje twarze !! dla porownania !
    Nie widze nic upiornego w jej twarzy ! moze dajcie wrezszcie spokoj zonie Sakrozego !!