• ~nie wiem
    (2012-03-05 16:13)
    co to jest POR?
  • ~anglista
    (2012-03-06 21:29)
    Jak nazwać "dziennikarza", który nie sprawdza zanim napisze? Ozdoby Kate to przecież symbole Walii - tyle osób już to napisało, ale oczywiście nikt nie poprawił "artykułu".
  • ~popiszczyk
    (2012-03-06 10:12)
    por to symbol Walii ot i tyle
  • ~dawid
    (2012-03-06 10:14)
    to są : por i żonkil - symbole Walii; ech dziennikarze
  • ~ksionzewalijczyk
    (2012-03-06 10:17)
    jej mąż jest ksieciem Walii , stąd symbole Walii : żonkil i por

    oj znwacy sensacji
  • ~obywatelka
    (2012-03-06 10:46)
    A mnie lata czy wpadka była czy nie. Gdzie nowe miejsca pracy powstają w Polsce? Kiedy przeprowadzą reformy i zabiorą przywileje wszystkim ?Kiedy ustala minimalna pensję pozwalającą żyć przyzwoicie samotnej osobie ? Kiedy wreszcie zapanuje ład i normalność w tym dzikim kraju. Czekam na odpowiedź sensowną. Bzdury nie interesują mnie
  • ~Pan Laplace
    (2012-03-06 11:58)
    Ten który napisał ten żenujący artykuł to idiota.
    Jak można krytykować tak piękną kobietę, pewnie autor tego "artykułu" gustuje w kobietach pokroju Anny Grodzkiej.
  • ~porporpor
    (2012-03-06 13:21)
    Przynajmniej potrafi się ubrac ładnie i z klasą, kto zwróci uwagę czy to por czy trawa czy niewiadomo co jeszcze. Lepiej żeby ubierała się jak Beatrycze? Chyba nikt jescze nie zapomniał tego cuda http://www.milionkobiet.pl/rozrywka/precel-ksiezniczki-beatrice-sprzedany,858,1,a.html ;p
  • ~Tylko spokojnie styliści
    (2012-03-06 14:54)
    Księżna Catherine wywołała zmieszanie a nawet troskę, gdy na oficjalnych uroczystościach pojawiła się w wystrzępionym płaszczu.

    Tylko spokojnie styliści. Kreacja a, la worek jest modna w tym sezonie.
  • ~anna
    (2012-03-07 15:44)
    Niech każdy zajmie się sobą ,to będzie dobrze co kogo interesuje jak ona się ubiera ,dla mnie może chodzić w worku i nic mi do tego ...prawda !!!