• ~Amigo
    (2012-02-25 15:13)
    Do: ~Romek2012-02-25 14:59, kóry napisał: "Dziwie sie, ze najatrakcyjniejsza kobieta w tym towarzystwie Katarzyna Niezgoda nie ma partnera zdolnego by ja zaplodnic". Ma ma nazywa się Kamel albo Kammel (obie wersje do bani) i chyba można go zaliczyć do jedneg z grupy wymienionych w moim wpisie. Zgadnij jakia definicja najlepiej pasuje do tego cwaniaka?
  • ~polik
    (2012-02-25 12:38)
    I dlatego na nich trzeba harować do 67 lat,bo...postawiły na karierę a te co rodziły i harowały niech nawet zdechną
  • ~Niki
    (2012-02-25 12:35)
    To jest wyjatkowe chamstwo. A może nie mogą mieć dzieci i dlatego? Jesteście na poziomie tego waszego Faktu, to obrzydliwe.
  • ~?
    (2012-02-25 12:32)
    bo nie moga miec dzieci ,tylko dlatego.
  • ~menager
    (2012-02-25 15:00)
    Pójdą do Tuska za sprzątaczki do 98 lat.
  • ~Max
    (2012-02-25 16:26)
    Żal mi tych ''dam'' !! Niby wszystko mają , a jednak !! Nic po nich w sumie nie pozostanie !
  • ~Romek
    (2012-02-25 14:59)
    Dziwie sie, ze najatrakcyjniejsza kobieta w tym towarzystwie Katarzyna Niezgoda nie ma partnera zdolnego by ja zaplodnic.
  • ~margot.ka
    (2012-02-25 16:26)
    Jestem oburzona tym chamskim tekstem i obrzydliwymi postami. Zapadnijcie się pod ziemię lub połączcie się z faktem lub superakiem. ten sam denny poziom. Nie zdziwię się jeśli nie puścicie mojego posta.
  • ~bnm
    (2012-02-25 19:33)
    Wiele kobiet nie chce mieć dzieci. I nie ma. I ch sprawa -capy...
  • ~katol
    (2012-02-25 19:32)
    Katole wcale nie twierdzą ,ze każdy ma miec dzieci. Tak twierdzą debile.
  • ~bak
    (2012-02-25 12:15)
    Nic dziwnego tylko bowiem dwie z prezentowanych Czarna mamba i Torbicka warte są grzechu
  • ~niesiołowska mucha
    (2012-02-25 15:55)
    mogą się rypać do siedemdziesiątki !!!
    tylko PO co ? Do putego nawet cudok Tusk nie naleje !!!
  • ~Majka
    (2012-02-25 17:15)
    No i dobrze, przynajmniej nie krzywdzą dzieci. Te gwiazdki, które mają dzieci i tak się nimi nie zajmują, bo nie mają czasu. Dalej robią karierę a dzieci wychowują dziadkowie i niańki (Martyna Wojciechowska, Joanna Liszowska i pewnie wiele innych. Trudno nawet odróżnić, które mają dzieci, bo wszystkie jednakowo siedza na okragło w TV i na imprezach.
  • ~doświadczony
    (2012-02-25 16:16)
    Zmarnowały swoje życie, bo żyją tylko dla siebie i nic po sobie nie zostawią.
  • ~+++
    (2012-02-25 10:29)
    Ale sie starzy faceci pofolgowali : bezboznice, obraza ludzka...
    Jakies genitalaliusze , myslace swoim ogonkiem.

    Wolicie kobiety pokroju Katarzyny z Sosnowca?
    Bez zawodu, bez srodkow do zycia, ale za to ... dziecko.
    Prawdziwa matka= Polka.Niewazne, co z dzieckiem zrobi.
  • ~aj
    (2012-02-25 14:35)
    Zapewne to lepiej dla nienarodzonych .
  • ~wujek emil
    (2012-02-25 10:37)
    Czy macierzyństwo jest obowiązkowe?
  • ~seth
    (2012-02-25 10:38)
    takie paszkwile to i tak szanse miałyby jedynie w invitro
  • ~marynika66
    (2012-02-25 11:08)
    A jeżeli brak dziecka wynika z niemożności jego posiadania (choroby, wady rozwoju) i tylko ukrywany jest pod przykrywką "nowoczesności"?
    co zabolało kakao?
  • ~JA
    (2012-02-25 20:45)
    Nic mnie to nie obchodzi!