• ~mama
    (2012-02-26 21:30)
    to żałosny widok ;/
  • ~mewa
    (2012-03-12 12:18)
    na starosc i tak zostaniecie same
  • ~Gloria Perdenia
    (2012-02-25 09:15)
    Nie ma tez dziecka Sharon Stone chociaz chetni aby jej je zmajstrowac pchali sie drzwiami i oknami. Gwiazda bała sie ze straci figure...
  • ~hans
    (2012-03-06 12:02)
    one po prostu są chore i nie mogą miec dzieci. Trzeba takie utylizowac.
  • ~MAM PYTANIE!
    (2012-02-25 13:26)
    Po co, w jakim celu lansuje się te żałosne idiotki?
  • ~maciora
    (2012-02-26 05:08)
    ja narodziłam i to i wy rodżcie duużo
  • ~ala
    (2012-02-26 13:19)
    kiedyś ktoś powiedział mądre zdanie że kobieta dziecko choć jedno powinna mieć...może dla zdrowia może dla szczęścia...
  • ~mira
    (2012-02-25 18:31)
    czy to jest Dziennik czy Nasz dziennik,bo nie wiem co czytam/
  • ~REBEL
    (2012-02-26 21:22)
    Bezdzietni powinni płacić wyższe podatki, niby dlaczego moje dzieci mają tyrać na tych nieudaczników gdy będą już starzy!
  • ~ira6
    (2016-11-30 16:04)
    chyba lepiej urodzic swoje dziecko niz byc "uszczęsliwianą" przez cudze-"wspólne" w rodzinie,pracy zawodowej w społeczeństwie
  • ~homo capiens
    (2012-02-25 09:42)
    hhhea na starosc zostana im koty psy hhhe no moze koza ,,i odraza ludzka fffuj
  • ~sweetie
    (2012-02-25 14:23)
    ta niezgoda jest nienormalnie gruba i to może byc przyczyną jej niepłodności a ta w środku wygląda jak Eskimos
  • ~baileys
    (2012-02-25 09:05)
    a ja jem pączki, podobno w tym świecie można się rozmnażać przez pączkowanie.
  • ~mamoniowa303
    (2012-02-27 07:30)
    Przecież Rogalska ma dzieci ! Opowiadała o nich prowadząc jakiś program na TVNie !
    Patrzac na Niezgodę i Baczyńska odnoszę wrażenie, że po prostu brak kandydata na potencjalnego tatusia hehehe
  • ~spoko
    (2012-02-27 00:57)
    te obrażliwe komentarze piszą klechy które lubią wtykać nos w czyjąś, a zwłaszcza kobiecą dupę
  • ~Genitaliusz
    (2012-02-25 10:20)
    Niech płacą bykowe.
  • ~fduPO im
    (2012-02-25 15:57)
    puścić Bolka, wszystkie POzapładnia !!!
    no Bronek też może pomóc !!!
  • ~AnaliZer
    (2012-02-25 16:18)
    Cała ta gromadka żyje dla siebie, tylko że sensem i istotą życia jest podtrzymanie gatunku czyli ludzkości. Bez dzieci i następnych pokoleń wszystko doczesne i to co jeszcze zostanie stworzone nie ma najmniejszego sensu, bo dla kogo i komu miałoby być przekazane. One są niestety niczym prócz kilkudziesięciu kilogramów nawozu.
  • ~Amigo
    (2012-02-25 14:53)
    Kastrowany samiec to wałach, cap, tucznik (wieprz), wolec i kapłon (u drobiu). Kastrowana kura to pularda i myślę, że niektóre z tych tzw. gwiazd to typowe pulardy, bez możliwości zajścia w ciążę - ciekawe dlaczego?. Nie ma co żałować, sądząc po ich dokonaniach i "błyskotliwej" inteligencji ludzkość wiele nie straciła. I tak niuech zostanie, bo w innym przypadku te dzieci "gwiazd" zabrałyby i tak skromne miejsca w mediach dla utalentowanych ale nieustosunkwanych, czego przykładem jacyś Koterscy, Dowborowie i iine szemrane postacie zaludniające witrualny świat telewizji i koszące realne pieniądze nie wiadomo bardzo za co?
  • ~matka, ALE nie polka
    (2012-02-25 14:14)
    torbicka ma za wąska miednicę i to jest problem a nie żadne odrzucanie macierzyństwa takim babom i tak zacznie odbijać jak tej stukniętej czub czubaszek bo nie urodzenie dziecka powoduje nieodwracalne zmiany w psychice