• ~UNENDLICHoo
    (2012-02-29 03:46)
    JednymSłowemWYSKROBANE i BEZPŁODNE - na pewno :-/
  • ~akoj
    (2012-02-28 19:35)
    na starość usiądą w kącie zdewociałe ciocie.i sławę ,pieniądze wsadzą sobie w dupę
  • ~okrutna prawda
    (2012-02-26 21:28)
    Myślę, że one może by i chciały mieć dzieci ale nie ma je kto zapłodnić, to zepsute i zryte psychiczne kobiety, które normalny mężczyzna omija bokiem.
  • ~Victor
    (2012-02-27 01:55)
    If everyone was this selfish, most countries would disappear after only one generation. VERY VERY SELFISH
  • ~MAMA POLKA
    (2012-02-27 07:32)
    NAPSZCIE MOŻE O RODZICACH NIECHCIANYCH I PORZUCONYCH PRZEZ DZIECI DLA KOMFORTU ŻYCIA
  • ~Ciekawski
    (2012-02-27 09:03)
    a kim one sa?
  • ~kobieta spełniona
    (2012-02-27 08:37)
    Najbardziej żałuję Cieleckiej,bo jest dobrą aktorką ,szkoda,ze przeoczyła ten czas urodzenia dziecka,a może jeszcze...życzę jej tego,bo dopiero po latach człowiek żałuje,ze nie ma potomstwa.
  • ~YSKA
    (2012-02-27 08:42)
    POMIĘDZY TYM,ŻE SIĘ NIE ZDECYDOWAŁY NA DZIECKO

    A TYM,ŻE NIE MOGŁY MIEĆ...JEST WIELKA RÓŻNICA!

    BO Z TEGO CO WIEM TO ...TO PEWNE PANIE Z GÓRY ...PLANOWAŁY MACIERZYŃSTWO!
  • ~Ateista
    (2012-02-27 09:25)
    Żałosne i śmieszne.
  • ~Stokrota
    (2012-02-27 15:36)
    odczepcie sie od tych kobiet to nie ladnie tak sie czyjas d... interesowac
  • ~Kus
    (2012-02-27 17:00)
    Czy te panie zabezpieczyly sobie juz Murzynka czy Chinczyka do wozenia w wozku inwalidzkim io podcierania tylka w czasie pobytu w hospicjum lub dotowanym przez spoleczenstwo/panstwo Domu Starczym Cerlebrytow?
  • ~re:szalom
    (2012-02-28 18:42)
    ( Inaczej sie to piekne slowo pisze, ale obojetnie),
    Twoj wpis... OK krotko i zwiezle, ale niestety, do doopy.
  • ~Elka
    (2012-02-27 18:05)
    A co to kogo obchodzi? To prywatna sprawa. Ja też nie mam dziecka. Syn nam zmarł,a drugiego mieć nie możemy,nie z własnej winy. I co?! Też mnie zlinczujecie?!
  • ~elka
    (2012-02-27 19:39)
    Kus - a nie przyszło ci do głowy, że tak jak teraz ktoś płaci za usługę u fryzjera na przykład, tak w przyszłości po prostu zapłaci za opiekę. Teraz Polki jeżdzą opiekować sie Niemcami, w przyszłości pewnie ludzie z kraju biedniejszego niz nasz będą przyjeżdzać do nas. Juz dziś zresztą opieką zajmują się u nas Ukrainki.
  • ~Wabik
    (2012-02-28 03:04)
    I kazda ma narzeczonego ( roznie sie wabi) !!!
  • ~Anusia
    (2012-02-28 13:27)
    Dzieci nie ma się po to, żeby rodzicom tyłki pocierały na starość!
    A instynktu macierzyńskiego nie kupuje się w sklepie; jest albo go nie ma.
  • ~Anusia
    (2012-02-28 13:23)
    Maja kasę to se zabezpieczą Ukrainkę czy Wietnamczyka na starość.
  • ~Ninka
    (2012-02-28 14:36)
    Kus< Ty jesteś pewny że od swoich dzieci będziesz miał zapewnioną opiekę?A jak wyjadą np.do Australii czy USA to też będą się opiekować schorowanym Tatusiem? Nie bądź taki pewny.A te panie nie mają dzieci bo: nie mogły,nie chciały nie ważne
    i c h sprawa nie nasza. A opiekę myślę że będą miały lepszą niż Ty bo mają pieniądze.
  • ~omo
    (2012-02-25 15:38)
    Zapewne połowa z nich nie może mieć dzieci, a to kalectwo. Nie należy wytykać kalectwa palcem. Połowa to pasztety, nie załapały sie na facetów. Ot i cała prawda. Taki temat zastępczy aby tylko ludzi odciągnąć od myślenia o ich przyszłości.
  • ~moim zdaniem
    (2012-02-25 09:21)
    NARCYZE w sobie zakochane, KARIEROWICZKI, które zyją same dla siebie.

Może zainteresować Cię też: