• ~barbapapa
    (2012-02-27 18:20)
    Pewnie jeszcze co niektóre się wyskrobały.
  • ~Ala
    (2012-02-25 10:52)
    Wolno im!!! Kto chce niech narobi dziesiątkę bachorów! Jego sprawa!
  • ~Kielczanin
    (2012-02-26 23:26)
    Publiczne piętnowanie tych kobiet za brak dzieci to coś naprawdę oburzającego.
  • ~Genitaliusz
    (2012-02-25 09:52)
    Bezbożnice
  • ~ateista
    (2012-02-25 10:28)
    a prezes Kaczyński to nie ???//
  • ~gospodorz
    (2012-02-25 18:57)
    u mnie w chlewie jak krowa nie zostanie cielno przez 2 sezony to idzie na rześ
  • ~ja
    (2012-02-28 23:16)
    Skąd autor wie, że są to "Polki, które ODRZUCIŁY macierzyństwo"???
    Fakt, że ktoś nie ma dzieci nie oznacza, że odrzucił macierzyństwo.
    O prawdziwych powodach braku dzieci wiedzą tylko osoby zainteresowane... więc nie oceniajmy pochopnie.
  • ~Sasza
    (2012-02-25 20:44)
    To tylko ich sprawa.
  • ~podrywacz staroci
    (2012-02-25 10:01)
    Co z tego, że studnia piękna i głęboka, ale bez wody. Wszystkie te panie mają wpływowych i zamożnych tatusiów. Za niektórymi trudno się byłoby obejrzeć na ulicy, ale pieniądze robią swoje.
  • ~łyżeczka
    (2012-02-25 10:04)
    nie chcą czy nie mogą?
  • ~gruby
    (2012-03-30 13:35)
    ja jestem szczęśliwym ojcem ale nie potępiam tych co nie chcą mieć dzieci. Natomiast bardzo nie lubię tych, którzy nie lubią dzieci, albo tych, którzy z nie-macierzyństwa robią jakąś wartość. Po prostu żyjmy jak chcemy ale nie dajmy się szczuć nzwzajem
  • ~marco- mają prawo
    (2012-03-04 16:04)
    Są zamożne więc stać je na utrzymanie dziecka i założenie rodziny. Obawiam się jednak, że macierzyństwo jest naturalną potrzeba kobiety. niektóra w starości mogą żałować.
  • ~wkurzona
    (2012-03-03 03:04)
    ALE KRETYNAMI JESTESCIE !!! co za idiotyzmy ze "odrzucily macierzynstwo "??? Moze tak przestanie cie pisac takie chamskie teksty i zastanowicie sie ile z tych kobiet przezywa wewnetrzne katusze bo NIE MOGA miec dzieci ???
  • ~Anna S
    (2012-03-02 21:46)
    Teraz dokładnie opiszcie, która dlaczego, kto winien(ona czy mąż), jak sie próbuja leczyć, u którego lekarza, itd, itd, itd
    Ale i bez tego na miejscu tych pań pozwałabym was do sądu9 bo takiego okrucieństwa, to chyba jeszcze nigdzie nie było do tej pory!!!
  • ~re:~murena
    (2012-03-02 14:42)
    "jak nie chca ti nie tylko po ca o tym pisac sa lepsze jok zabic dziecko i wyjehac
    na wczasy imiec ochrone rutkowskiego to sa jaja"
    ---
    Bardzo cie prosze- NIE MIEJ DZIECKA!!!
  • ~nowi
    (2012-03-01 07:18)
    Drogi Dzienniku, co to jest? Rewia pasztetów? Pani Sadowska, znana chyba z tego że jest znana wygląda jakby ją z procy od dziecka karmili. Podejrzewam również, że tych Pań na waszej liście, ale Baczyńska z Niezgodą je pożarły...
  • ~ten sam co wczoraj
    (2012-02-29 11:11)
    pani kożuchowska tylko jest normalna
  • ~Slavko22
    (2012-02-29 09:51)
    Sławne ? Żadnej ( 3 pierwsze zdjecia ) nie znam . I cieszy mnie to !
  • ~lunk
    (2012-02-29 06:40)
    Klasyka indoktrynacji w chińskim stylu. Podręcznikowy przykład. Odrzuć macierzyństwo-będziesz sławna. Jest żądanie: odrzuć macierzyństwo, jest nagroda: sława. Ten typ indoktrynacji nazywa się "dolna piłka" Obrabiają nas na wszelkie możliwe sposoby.
  • ~murena
    (2012-02-29 06:13)
    jak nie chca ti nie tylko po ca o tym pisac sa lepsze jok zabic dziecko i wyjehac
    na wczasy imiec ochrone rutkowskiego to sa jaja