• ~EWA
    (2012-02-25 18:45)
    Smutne są często te ,co mają dzieci...Moim zdanie to osobista sprawa,komentowanie to zwykłe chamstwo.
  • ~MM
    (2014-01-05 22:07)
    no i brawo dla nich po co im jakieś ohydne wrzeszczące bachorstwo które tak okrutnie masakruje biust i brzuch ;//
  • ~francik7
    (2012-04-27 22:15)
    Istni popaprańcy to żć ktoś chce mieć dzieci to jego sprawa w dzisiejszych czasach lepiej żyje się bez nich a bynajmniej wygodnie i dostatnio a na własne dzieci to raczej nie liczcie wasza starość będzie tylko wasza ale o tym przyjdzie się wam dowiedzie jak jej dożyjeciee
  • ~Sylwia
    (2013-05-23 23:55)
    cóż za proste myślenie. Jak ktoś nie ma dziecka to na pewno na starość zostanie sam etc. Pracuję w szpitalu i widzę codzienne wiele rodzin, w których dzieci nie mają ochoty zająć się swoimi schorowanymi rodzicami. Czasami czyhają na kasę i żałują na leki dla matki. Czasami nie przychodzą, a babcie stoją w oknie i czekają.
  • ~AZA
    (2013-07-01 23:15)
    Zauważam, że na szczęście, temat bezdzietności z wyboru staje się coraz popularniejszy i coraz więcej mądrych, rozsądnych wypowiedzi na ten temat (na różnych forach). Też jestem BZW, jest mi z tym dobrze, nie czuję potrzeby posiadania dzieci, więc nie mam i tyle. Najważniejsze, to pozwolić ludziom na WOLNY WYBÓR stylu życia (jeśli tylko nikogo się nie krzywdzi), nie narzucać swoich poglądów i skończyć z tym prostackim, stereotypowym ocenianiem BZW, że niby tacy egoiści, zimni, nieczuli itd. - a dzieciaci to same altruistyczne anioły?A komentarze typu "utylizować bo nie rodzą", "na pewno nie mogą mieć", "ich facetom nie staje" to totalne dno, dowód wyjątkowego chamstwa, głupoty i podłości, rozumiem, że to miłośnicy posiadania dzieci tak się wypowiadają o innych, na pewno świetnie wychowają swoje.
  • ~Anna
    (2012-04-01 01:18)
    trzeba uszanować decyzje kobiet ! ale głupoty wypisujecie, o starości, samotności , jak mogą tak żyć? ...a każdy niech żyje jak chce! NIE WOLNO POTĘPIAĆ !
  • ~anna
    (2012-02-25 09:21)
    A dlaczego musi sie miec dzieci?
    A moze maja cos lepszego do roboty.
    To jest sprawa bardzo prywatna.
  • ~BB
    (2012-02-26 08:37)
    POSIADANIE DZIECI NIE JEST ZADNYM OBOWIĄZKIEM CZY PRZYMUSEM.. KTO NIE CHCE I NIE MA PRAGNIENIA MACIERZYŃSTWA TEN DZIECI MIEĆ NIE MUSI A NAWET NIE POWINIEN. WYCHOWANIE DZIECI WYMAGA CZASU I PIENIĘDZY. A TU JAK SIĘ MA CZAS TO NIE MA SIĘ PIENIĘDZY, A JAK SIĘ MA PIENIĄDZE , TO NIE MA SIĘ CZASU.
  • ~Gosia
    (2016-05-26 20:54)
    Z ciekawosci przeczytalam komentarze.podsumuje:zascianek,wiocha i polskie badziewie.
  • ~azika
    (2012-07-20 20:57)
    Razi tu przede wszystkim idiotyczny tytuł - "odrzuciły macierzyństwo"
    Wiele kobiet, w tym niektóre z prezentowanych tutaj pań, przezywają dramat z powodu swojej bezdzietności i bynajmniej one nie odrzucały macierzyństwa, na swoje nieszczęście nie moga mieć dzieci. To dramat wielu kobiet i małżeństw w Polsce ale właśnie z powodu braku empatii ludzi takich jak ci, którzy zapisali tutaj swoje komentarze ... ludzie bezdzietni kryją się ze swoim dramatem. Wiem co pisze bo sama go przezywam i nawet największemu wrogowi bym tego nie życzyla ...
  • ~swiadomosc
    (2012-02-28 22:22)
    a moze te kobiety sa bezplodne? albo ich mezowie sa bezplodni? i po prostu zaakceptowali ta sytuacje... dlaczego bezdzietnosc tak drazni dzieciorobow, a szczegolnie mezczyzn ktorzy bzykaja mnostwo kobiet, ale nie chca miec z nimi dzieci? tylko je wykorzystuja seksualnie... albo baby ktore maja po kilkoro dzieci z nieodpowiedzialnymi mezczyznami, klepia biede, i krytykuja bezdzietnych...
  • ~Marek
    (2012-02-27 17:56)
    Czy wszystkie kobiety muszą być matkami? Ludzie,nie macie własnych problemów ? Nawet nie wiecie dlaczego,a już piętnujecie?! Katolicka Polska!!
  • ~lulu
    (2012-02-26 16:55)
    one są nieszcześliwe to pokraki
  • ~Ech,...
    (2012-02-26 22:03)
    biedne kobiety, żal mi ich :(
  • ~Ada
    (2012-02-26 19:08)
    To sprawa prywatna!
  • ~OLMARIA7
    (2012-02-28 15:25)
    HO, HO, HO, A JAKA BĘDZIE ICH STAROŚĆ ? kTO SIĘ NIMI ZAOPIEKUJE ? aNO! dOMY OPIEKI !!
  • ~TZ
    (2012-03-06 13:47)
    Jeżeli świadomie to nie powinniśmy się nimi zajmować. Mają pewne braki ot co.
  • ~cerberrrrr
    (2012-02-25 11:18)
    ~marynika66-to nie "nowoczesność" tylko obłuda , hipokryzja
  • ~wyrozumialy
    (2012-02-25 10:56)
    JAk TO ODRZUCILY??? PRZECIEZ TO SA SAMOTNE, BIEDNE NIEKOCHANE KOBIETY, MAJACE OGROMNE PROBLEMY EMOCJONALNE, CZESTO ZLE DZIECINSTWO...NIE WOLNO ICH POTEPIAC. IM TRZEBA WSPOLCZUC. TO BARDZO SMUTNE...
  • ~b
    (2012-02-26 13:34)
    A co was to obchodzi?