• ~ira6
    (2016-11-30 16:04)
    chyba lepiej urodzic swoje dziecko niz byc "uszczęsliwianą" przez cudze-"wspólne" w rodzinie,pracy zawodowej w społeczeństwie
  • ~Gosia
    (2016-05-26 20:54)
    Z ciekawosci przeczytalam komentarze.podsumuje:zascianek,wiocha i polskie badziewie.
  • ~MM
    (2014-01-05 22:07)
    no i brawo dla nich po co im jakieś ohydne wrzeszczące bachorstwo które tak okrutnie masakruje biust i brzuch ;//
  • ~AZA
    (2013-07-01 23:15)
    Zauważam, że na szczęście, temat bezdzietności z wyboru staje się coraz popularniejszy i coraz więcej mądrych, rozsądnych wypowiedzi na ten temat (na różnych forach). Też jestem BZW, jest mi z tym dobrze, nie czuję potrzeby posiadania dzieci, więc nie mam i tyle. Najważniejsze, to pozwolić ludziom na WOLNY WYBÓR stylu życia (jeśli tylko nikogo się nie krzywdzi), nie narzucać swoich poglądów i skończyć z tym prostackim, stereotypowym ocenianiem BZW, że niby tacy egoiści, zimni, nieczuli itd. - a dzieciaci to same altruistyczne anioły?A komentarze typu "utylizować bo nie rodzą", "na pewno nie mogą mieć", "ich facetom nie staje" to totalne dno, dowód wyjątkowego chamstwa, głupoty i podłości, rozumiem, że to miłośnicy posiadania dzieci tak się wypowiadają o innych, na pewno świetnie wychowają swoje.
  • ~Sylwia
    (2013-05-23 23:55)
    cóż za proste myślenie. Jak ktoś nie ma dziecka to na pewno na starość zostanie sam etc. Pracuję w szpitalu i widzę codzienne wiele rodzin, w których dzieci nie mają ochoty zająć się swoimi schorowanymi rodzicami. Czasami czyhają na kasę i żałują na leki dla matki. Czasami nie przychodzą, a babcie stoją w oknie i czekają.
  • ~azika
    (2012-07-20 20:57)
    Razi tu przede wszystkim idiotyczny tytuł - "odrzuciły macierzyństwo"
    Wiele kobiet, w tym niektóre z prezentowanych tutaj pań, przezywają dramat z powodu swojej bezdzietności i bynajmniej one nie odrzucały macierzyństwa, na swoje nieszczęście nie moga mieć dzieci. To dramat wielu kobiet i małżeństw w Polsce ale właśnie z powodu braku empatii ludzi takich jak ci, którzy zapisali tutaj swoje komentarze ... ludzie bezdzietni kryją się ze swoim dramatem. Wiem co pisze bo sama go przezywam i nawet największemu wrogowi bym tego nie życzyla ...
  • ~francik7
    (2012-04-27 22:15)
    Istni popaprańcy to żć ktoś chce mieć dzieci to jego sprawa w dzisiejszych czasach lepiej żyje się bez nich a bynajmniej wygodnie i dostatnio a na własne dzieci to raczej nie liczcie wasza starość będzie tylko wasza ale o tym przyjdzie się wam dowiedzie jak jej dożyjeciee
  • ~Anna
    (2012-04-01 01:18)
    trzeba uszanować decyzje kobiet ! ale głupoty wypisujecie, o starości, samotności , jak mogą tak żyć? ...a każdy niech żyje jak chce! NIE WOLNO POTĘPIAĆ !
  • ~gruby
    (2012-03-30 13:35)
    ja jestem szczęśliwym ojcem ale nie potępiam tych co nie chcą mieć dzieci. Natomiast bardzo nie lubię tych, którzy nie lubią dzieci, albo tych, którzy z nie-macierzyństwa robią jakąś wartość. Po prostu żyjmy jak chcemy ale nie dajmy się szczuć nzwzajem
  • ~mewa
    (2012-03-12 12:18)
    na starosc i tak zostaniecie same
  • ~TZ
    (2012-03-06 13:47)
    Jeżeli świadomie to nie powinniśmy się nimi zajmować. Mają pewne braki ot co.
  • ~hans
    (2012-03-06 12:02)
    one po prostu są chore i nie mogą miec dzieci. Trzeba takie utylizowac.
  • ~andrzeej-senior.
    (2012-03-05 22:00)
    Drzewo ,które nie rodzi owoców ,Sadownicy wycinają.Starość tym panią szykuje się nieciekawa .
  • ~ccc
    (2012-03-05 16:20)
    Odrzuciły macierzyństwo, czy ich mężom nie staje? Bo to niewielka acz zasadnicza róznica.
  • ~ojciec
    (2012-03-04 23:21)
    Kto ich na starość odwiedzi? Nie mieć dzieci to dramat. jak one mogą tak żyć .
    sława i kasa czy brak mózgu. Chyba, że nie mogą. to adoptować. dziecko to majątek nie do wycenienia. Dopiero jak się ma to się zrozumie. Ja mam dwoje.
  • ~marco- mają prawo
    (2012-03-04 16:04)
    Są zamożne więc stać je na utrzymanie dziecka i założenie rodziny. Obawiam się jednak, że macierzyństwo jest naturalną potrzeba kobiety. niektóra w starości mogą żałować.
  • ~jjaa
    (2012-03-03 11:27)
    To jest wybór kobiety. Wspomniany tu Rutkowski załatwia sprawy niechcianego dziecka, ale inteligentne kobiety same potrafią się oprzeć naciskowi na dziecko i nie muszą korzystać z pomocy Rutkowskiego w zacieraniu śladów
  • ~wkurzona
    (2012-03-03 03:04)
    ALE KRETYNAMI JESTESCIE !!! co za idiotyzmy ze "odrzucily macierzynstwo "??? Moze tak przestanie cie pisac takie chamskie teksty i zastanowicie sie ile z tych kobiet przezywa wewnetrzne katusze bo NIE MOGA miec dzieci ???
  • ~Anna S
    (2012-03-02 21:46)
    Teraz dokładnie opiszcie, która dlaczego, kto winien(ona czy mąż), jak sie próbuja leczyć, u którego lekarza, itd, itd, itd
    Ale i bez tego na miejscu tych pań pozwałabym was do sądu9 bo takiego okrucieństwa, to chyba jeszcze nigdzie nie było do tej pory!!!
  • ~re:~murena
    (2012-03-02 14:42)
    "jak nie chca ti nie tylko po ca o tym pisac sa lepsze jok zabic dziecko i wyjehac
    na wczasy imiec ochrone rutkowskiego to sa jaja"
    ---
    Bardzo cie prosze- NIE MIEJ DZIECKA!!!