• ~Michał
    (2014-04-07 00:48)
    wszystkie niegrzeczne komentarze i tak są nic nie warte ,pisane przez tłuków bez męskiej fantazji , którzy sami mają kąpleksy kiedy rozpinają rozporek ha ha ha. Kaya ma wspaniałe nogi .
  • ~Mm
    (2012-05-12 13:38)
    Piekna a kobieta w przeciwienstwie do characters jej rodakow
  • ~Epsilon
    (2012-05-03 10:41)
    Nawet najpiękniejsze nogi gdzieś się kończą
  • ~Felek
    (2012-04-11 00:16)
    Grube nozyska,brzydkie.
  • ~zwykły facet
    (2012-03-19 16:23)
    Wolę i taką babę niż sflaczałą Olejnik...
  • ~qwer
    (2012-03-05 16:01)
    Obrzydliwe babsko. Bleeeee... Wolę Grodzką.
  • ~ccc
    (2012-03-05 15:58)
    Kajah to facet. Biedny Bułecka...
  • ~spostrzegawczy
    (2012-02-26 10:27)
    Przepraszam i z całym szacunkiem do twórczości tej Pani, ale dla mnie zawsze była "babochłopem" takim stworem z zachwianą równowagą hormonalną.
    Kiedyś w sporcie mieliśmy taką lekkoatletkę, potem okazało się, że jest facetem. Nie twierdzę, że Kayah ma fallusa między udami, ale dla mnie jest ohydnym mutantem i żadna operacja Jej nie pomoże. Nos jak fallus, teraz jak ptaszek.
  • ~kaja
    (2012-02-13 00:13)
    Prosci ludzie tu pisza na forum dorwali sie do kompiudera i wyzywaja sie na innych.
  • ~Sławek
    (2012-02-12 13:07)
    Nogi nie do ziemi, lecz na ramiona, to po pierwsze. A po drugie bardzo grzeczne nóżki.
  • ~LuC
    (2012-02-12 09:52)
    Słowo "GWIAZDY" piszecie małą literą. Słusznie. Ale czy na tę nazwę w tym przypadku zasługuje?
  • ~kuba
    (2012-02-11 23:20)
    toc to krowie race
  • ~kuba
    (2012-02-09 20:37)
    kaja to stare próchno troty z d-py sie sypio
  • ~majka
    (2012-02-09 11:52)
    Długie to były szpilki, a nogi, szczególnie uda, potężne. Fuj!
  • ~nogi
    (2012-02-08 14:02)
    Nogi ,nogi ,nogi roztańczone nogi..nogi nogi ,nogi ..nogi do podłogi..tańczą sobie nogi w bucie na obcasie, a ktoś zapatrzony..to Sebastian w pasie..nogi, nogi, nogi tańczą sobie nogi … ja nie patrzę na to… co mówią mój drogi… nogi, nogi, nogi tańczyć ile sił… nogi , nogi, nogi ….nogi pełne żył .. skaczą sobie nogi jak sarenka w lesie …a siła człowiecza gdzie chce je poniesie …żeby wszystkie nogi zdrowe i ruchliwe …gnały nie leżały …nogi proste, krzywe!
  • ~Salcia
    (2012-02-08 03:03)
    Kayah byla w strngach i przy podniesionej wysoko nodze nie widac
    koronki .
    A wiecie jak po ;;slunsku;; stringi??? NICI W ZYCI .
  • ~witolo1
    (2012-02-07 22:50)
    długie nogi tak samo jak długi jest ten przerobiony nos
  • ~pąpon
    (2012-02-07 22:42)
    Wstrętni onaniści precz od Kayah!!!
  • ~Arnold
    (2012-02-07 20:12)
    Cosik wyliniałe te gwiazdy.Czas minął i widać to po figurach ijak mówił Smoleń czas mnie posunął tak wtym wypadku sprawdza się co do joty.
  • ~obserwator
    (2012-02-07 19:41)
    Rzeczywiscie dlugie nogi wyjatkowo.Jak to bywa gonimy za mlodoscia a...