• ~Salcia
    (2012-01-07 03:50)
    Dajcie spokoj tym kobietom !
    Przeciez bedzie obrazona ;;jolanda-od proboszcza, sobecka, babcia jozia !
    Grodzka i Krzywynos - TEZ !
  • ~KKK
    (2012-01-07 00:28)
    a jak z kopulacjami
    no panie długosc kopulacji przesunieto
    mam chłopom o 2 lata
  • ~fahkju
    (2012-01-07 01:08)
    hhahahahahah hahahaha te stare ohydne torby to niby sa atrakcyjne hahahahaha pojszczalem sie ze smiha hahahahahahaha zatrudniliscie kogos z lasek zeby te bzdury pisal ? hahahahaha
  • ~zybi99
    (2012-01-06 22:54)
    Pani Maryla Rodowicz 8 grudnia skończyla 66 lat
    to chyba 70 na karku
  • ~zybi99
    (2012-01-06 23:05)
    Tylko Kora ma 60 lat ale jakoś dziwnie wygląda
  • ~adas
    (2012-01-06 23:23)
    Rzeczywiście szał to maja w oczach ,reszta kiczowata,przy takiej kasie wygladaja jak cyrkuśnice.
  • ~elza
    (2012-01-07 00:00)
    zwaracają uwagę facetów ,chyba do kpiny ze siebie kora w majtkach obcicłych gdzie widać jej starą wyschniętą mańkę,rodowicz zwodowe bezguście robi za nastolatkę a kostur za drzwiami czeka ,no a terentiew 0odwieczna ślepota w śmiesznych okularkach i jeszcz bardziej śmieszniejszym ubranku,tak jak ostatnio gdzieś grochala ubrała na siebie pokrowiec,To żenada te babcie robią co mogą by z nich sobie kpić.
  • ~andrzej
    (2012-01-07 00:11)
    Że kto niby zwraca uwagę mężczyzn? Zapyziałe i wypłowiałe Rodowicz i Zapendowska? Żart chyba. Z tego całego towarzystwa to wizualnie najlepiej ląduje Kora, gorzej z tym co kręci naprawdę facetów, gdy towarzyszy urodzie - czyli z intelektem.
  • ~Wacek
    (2012-01-07 00:24)
    Moj dawny kolega mowil kiedys , ze czy starsza " kobita " tym krotsza spodnice ubiera i nosi wiekszy dekolt i trudno mu odmowic racji patrzac na niektore z tych zdjec. Klasa osoby ponoc polega na wyczuciu jak nalezy ubrac sie stosownie do wieku i okolicznosci ...
  • ~gigolo
    (2012-01-07 01:25)
    wstydzcie sie stare lampucery
  • ~zybi99
    (2012-01-06 22:57)
    A pani Terentiew ma 65 lat
  • ~maika
    (2012-01-07 01:35)
    No i jaki z tego wniosek? Pora na emeryturę.
  • ~Grono przyjacieli dla tych 3 pan
    (2012-01-07 01:47)
    My ich kochamy nam nie przeszkadza ze sa starszymi paniami wkroce to samo nas czeka od tego nikt nie uciekni a jak sie ubieraja jak im to nie przeszkadza to nam wogole. Nie dla psa kielbasa nie martwcie sie o nich . Dla Was nikt nie dogodzi to plynie w waszych zylach zeby komus dokuczyc.
  • ~a
    (2012-01-07 02:06)
    hahahahahahaah purchawy
    jaki facet by a tam
  • ~Kalik
    (2012-01-07 14:54)
    Do: ~Widziane z zagranicy...2012-01-07 12:38
    Jackowskiej nie pamiętam, ale Rodowicz miała bardzo dobre piosenki (muzyka i teks), świetne wykonanie (wokalistyka) i wcale w tych piosenkach nie było propagandy systemu.
    Nie wiem gdzie ty żeś się ciulu urodził, ale to co z tej "zagranicy" piszesz wskazuje, że czyścisz tam kible - i stąd Twoja frustracja.
    Do stóp Rodowicz nie dorastasz.
  • ~AGA
    (2012-01-09 09:15)
    TERIENTIEW TO OD 20 LAT MA 60.
  • ~subser
    (2012-01-07 15:13)
    Ostatnie komentarze to niech lepiej się chopaki? nie produkują.Kobitki mają klasę i urodę ,no wiadomo rzecz gustu.A czy ktoś lubi jedną ,drugą ,trzecią to ich sprawa.Tak trzymajcie miłe panie i powodzenia.
  • ~Aya
    (2012-01-07 15:25)
    Miłe panie przejdżcie już na emeryturę.
    Ile to lat można się bz...kać.
    Zajmijcie się robieniem przetworów owocowych/powidła, marmolady i takie
    różnosci/.
    Wasz spiew sprawia, że człowiek robi rachunek sumienia.
  • ~Bibilijny
    (2012-01-07 16:28)
    Czas nieubłaganie mija, tak niegdys były zasłuzone artystki , któe przyjeżdzały do Polski z ZSRR sprawdzone damy kultury, z tym że wschodu dopiero po 80-tce, też jędrne i zdrowe wychowane na mleku i b serze, nogi krwiste od sikania w pokrzywach lub tez od ugniatania kwaszonej kapusty. Oko dziadka cieszy.
  • ~z
    (2012-01-06 23:06)
    Tylko Kora ma 60 lat

Może zainteresować Cię też: