• ~Maryla
    (2013-08-28 14:37)
    One są poubierane na bal wampirów
  • ~cid
    (2013-08-27 21:02)
    Brodka to pokraka nad pokrakami.Krzywe nogi, figura zmokl,ej kury.Zenada.
  • ~jagoda
    (2012-05-07 14:38)
    Oprócz pani Sochy reszta to żenada.
  • ~Ar.
    (2012-03-19 11:38)
    I to sa Gwiazdy???Pokraka w pokrake! Kto wybieral i ubieral to towarzystwo? Tyle pieknych kobiet wokol nas, a tu lansuja nam takie maszkarony.
  • ~Aluś
    (2012-02-26 20:22)
    Te "gwiazdy"brzydkie, niezgrabne i fatalnie ubrane.Przykro na to patrzeć.Polki są co najwyżej ładne.Zadnych piękności u nas nie ma.Można czasem spotkać jakąś naprawdę ładną dziewczynę, ale to raczej rzadkość.Te ubiorki to też pożal się Boże.Na siłę chcą być eleganckie, a do tego zero klasy.
  • ~CZYTACZ555
    (2012-01-24 19:31)
    Oprócz Pani Anety to, nie widzę żadnej Gwiazdy...
  • ~stone
    (2012-01-01 16:55)
    Masakra, wstyd ze Polki tak potrafia sie ubrac publicznie. Gdzie i kto je ubiera?
  • ~Konfacela
    (2012-01-01 16:09)
    Fakt, Natasza jest wyrzeźbiona i wypracowana przez Pana Józefowicza, to prawie Pigmalion w ich wydaniu ale ma sie te plecy!
  • ~Konfacela
    (2012-01-01 16:06)
    Cudaczny ten ranking, przeciez Brodka w tym cekinowym czymś wyglada okropnie, to trzeba chyba być slepym aby tego nie widzieć! Wisi na niej jak worek, okropność nie widok, fakt bezkompromisowośc wzięła górę, lecz styk do bani!
  • ~Konfacela
    (2012-01-01 15:57)
    Nie potwierdzam tej opinii, że sa to najlepiej ubrane Panie-gwiazdy!
    Te niektóre szkieleciki powinny sie inaczej ubrać, bo przykro patrzec na te biedne nóżki powyginane jakby sie miąly złamać za chwilkę, zupełna anoreksja, straszne. Do tego lansowane cekiny sa takie przaśne i mało gustowne dla osób, które mają własny styl! Moda na przaśność bierze góre w różnych dziedzinach, tak w zachowaniu, ubiorze, opakowaniach produktów itp. Ekologicznie to nie znaczy żenująco marnie a ci wielcy kreatorzy trzymający koleów za kolanka naprawdę do mnie nie przemawiają, jak i partia Pana Palikota!
    No cóż, kazdy wybiera co mu pasuje i w czym dobrze sie czuje!

Może zainteresować Cię też: