• ~dzis
    (2011-12-17 09:29)
    do ani piszacej powyzej... wstalas lewą nóżką i spojrzałaś do lustra? to i tak nie zmieni fakty,ze Włodarczyk jest urodziwa... a tobie...nic nie pomoze,pokochaj siebie,bo bedzie za pozno!
  • ~nina
    (2011-12-18 21:09)
    wlasnie ze fajnie wyglada pani gesler
  • ~bm
    (2011-12-16 14:56)
    Kamińska i Wędzikowska, ewentualnie Popek. Reszta przyszła na pogrzeb.
  • ~jawa
    (2011-12-17 18:15)
    pokazowy szok .to jakaś pomyłka to skandal nazwać pokazem,chyba że paszczur to się zgadzan co jedna to gorsza ,beznadzieja ,beata gesler nie rób z siebie idiotki do końca przecież wiesz jak wygkądasz to ohyda,idz doknajpy napij się i dowiedzenia ,pozostałe do kanału.
  • ~majkel
    (2011-12-16 14:30)
    Ale fakt jest taki, ze Fakt zawsze dobrze pisze o Włodarczyk. Taki układ za to, ze Agnieszka daje "cynk" paparazzim AKURAT właśnie FAKTU , gdy chce wszystkim cos pokazać.Starczy wspomnieć wakacyjna sesję na plaży - niby z ukrycia:):):): śmiech z tego pozoranctwa i zukładowania
  • ~ania
    (2011-12-16 14:27)
    włodarczyk - brak jej klasy i pokazuje coraz bardziej sypiące się ciało. Pełna desperacja
  • ~DinX
    (2011-12-18 14:23)
    Jak "kreator" takie "gwiazdy"...
  • ~jana
    (2011-12-18 21:02)
    pani gesler ma fajne buty ciekawe skad fajne kupilabym sobie
  • ~Witek
    (2011-12-18 22:26)
    To nie jest ten Woliński którego babka albo matka uciekła do Anglii przed polskim wymiarem sprawiedliwości ?
  • ~Viva
    (2011-12-19 04:09)
    Dlaczego p.Gesler nazwano gwiazda? Ja tez swietnie gotuje a nikt mnie nie odkryl jako gwiazdy. Prosze zmusic te "Gwiazde" aby sie jakos uczesala. Taka fryzura ma wdziek, kiedy sie ma 18 lat anie 60. Zwlaszcza w kuchni, kiedy sie gotuje. Nigdy w zyciu nie tknelabym posilku przez Nia przygotowanego, chociaz nie watpie, ze sa pyszne.