• ~adas
    (2011-11-23 16:52)
    wyglada pieknie
  • ~au
    (2011-11-23 20:49)
    pokazuje z tyłu co ma z przodu
  • ~ikar
    (2012-02-06 18:42)
    tatuaż w przypadku aktorki to po prostu dowód całkowitej bezmyślności i braku profesjonalizmu
  • ~ja
    (2012-01-05 14:38)
    wygląda na to że właścicielka próbowała zakryć jakiś starszy tatuaż, poza tym wzór i wykonanie bardzo przeciętne no i oczywiście nieskończony tak więc nie ma się z czym lansować
  • ~Julian
    (2011-11-28 00:29)
    Miła osoba, niech jej idzie na zdrowie.
  • ~anna63
    (2011-11-25 15:32)
    jak można dać się tak oszpecić!!
  • ~666uk
    (2011-11-25 00:04)
    nie wiedziałem, że siedziała
  • ~GINKOFAR
    (2011-11-24 17:46)
    zupełny brak dobrego smaku wygląda jak przez okno
  • ~troć
    (2011-11-24 09:51)
    Tatuarze kiedyś mieli marynarze i osoby z marginesu które przebywały w ZK. Teraz osoby które nie mają nic do zaoferowania poza brzydkimi plecami robią tatuarz i są na pierwszych stronach jako gwiazdy. Szok.
  • ~A@
    (2011-11-23 19:48)
    Niby ładna i inteligentna a tak oszpecona. Tatuaż to przejaw głupoty. Szkoda takiego ciała na takie bochomazy.
  • ~gosciu
    (2011-11-25 00:09)
    naprawde wam sie nudzi
  • ~Krytyk
    (2011-11-23 18:19)
    To malpowanie Ameryki jest straszne!!!Te wszystkie tatuaze obrzydliwe!!! Wprowadzanie chemikaliow do organizmu prowadzi do roznych schorzen,owszem na Polinezji sa specjalne,rytualne tatuaze i dla jej mieszkancow to normalne,ale tatuaze dla innych nacji?!!! A ta "gwiazda",ktorej nie znamy i nie wiemy kim jest powinna zablysnac od najlepszej strony,dajac cos z siebie innym{pomoc charytatywna potrzebujacym---dzieciom,samotnym matkom,chorym itd...Co ten wstretny tatuaz przedstawia?! Jaka symbolika?!!! Przeslanie?!!!
  • ~lusia
    (2011-11-23 16:54)
    kolejny raz pokazala ze jest oryginalna i ma gdzies co o niej napisza zlosliwi komentatorzy na plotkarskich portalach.szukacie sensacji.dla mnie jest boginia
  • ~lalka
    (2011-11-23 16:52)
    szukacie sensacji we wszystkim bo w polsce nie ma akttorow z tatuazami a angelina joli?jej nikt sie nie czepia i nie komentuje ze musiala byc nawalona jak robila tatuaze .mnie odraza polski brak odwagi i obowiazek dopasowania sie do schematu
    to jest jej sprawa co ma na plecach dlaczego ciagle sie jej czepiacie/ zazdrosc?
  • ~kika
    (2011-11-23 16:48)
    ja uwielbiam tatuaze a ten jest piekny
  • ~Lajkonik
    (2011-11-23 14:57)
    musiala byc nizle wstawiona gdy robila ten tatuaz - albo ma zupelne siano w glowie zeby tak sie zeszpecic...
  • ~adonis
    (2011-11-23 11:22)
    Uważam, że jest wspaniałą aktorką, w stu procentach zasłużona nagroda, oby tak dalej;-)) pięknie wygląda w sukni własnego projektu.
  • ~roz
    (2011-11-23 12:06)
    Taka "gwiazda" jaki tatuaż?
  • ~jasiek
    (2011-11-26 16:06)
    no naprawde brak mi slow kiedy czytam te bzdury,ktore wypisujecie na jej temat.cudowna ,prawdziwa,szczera,oryginalna ,odwazna,bravo!!!
    i ma piekny tatuaz
  • ~KERI
    (2012-02-22 07:44)
    W Auschwitz zrobiliby z niej abażur. Co kieruje człowiekiem, że oszpeca się i maluje bez żadnej głębszej myśli. Rozumiem maorysów, że używają tatuaże do określenia przynależności plemiennej. Subkulturze więziennej służy do określania statusu siedzącego. A to co ma na plecach to zapewne artystyczny melanż. Ponieważ jest w ciąży to powinna dziecku po narodzinach też coś wydziergać. A gdy ona dożyje do 70-dziesiątki (chyba, że zje ją bakteria) to pomarszczony wizerunek będzie zapewne jak róże po przekwitnięciu - zwiędły.

Może zainteresować Cię też: