• ~m
  (2011-11-20 08:07)
  Od kiedy to kobieta rodzi dziecko facetowi??? Co za prymitywne, starotestamentowe myślenie. Dziecko się rodzi dla dziecka, dla jego życia. Trzeba tylko wybrać właściwego żeby miało dobre geny.
  W tym wypadku faceci okazali się kukułkami, podrzucają innym problem wychowania i opiek, i albo kobietki źle wybrały bo towar zajęty.
 • ~hania
  (2011-11-19 17:39)
  A cóż to za seksistowskie podziały - kobieta KOMUS rodzi dzieci?? Dzieci są owocem wspólnej decyzji, kobiety i mężczyzny zazwyczaj, chyba że się np. para kobiet homoseksualnych decyduje na sztuczne zapłodnienie. W opisanych wypadkach same chciały być z tymi panami, nie im urodziły, tylko sobie i im, tobyły ICH WSPóLNE DZIECI. Redakcja pisze jak gdyby był XIX wiek z kobietą rodzącą następców i mężczyzną odrzucającym "potomków" niepasujących, np. córki. Jest wiek XXI i o posiadaniu dzieci zwłaszcza ludzie zamożni decydują sami, świadomie, mając do wyboru wiele metod planowania rodziny. Komuś to rodzą dzieci tylko matki-surogatki w USA.
 • ~mama :-) gosia
  (2011-11-17 01:20)
  ALE SIĘ KOBITY NAROBIŁY...
 • ~To ta wydra go do tego doprowadzila
  (2011-11-16 17:56)
  "Niewłaściwa" to jest i byla Courtney Love a nie Kurt Cobain.
 • ~jak cham z panem
  (2012-12-04 16:59)
  Wczoraj w Serbii, "maz" (bo zwykly ch..) wyrzucil swoja zone przez okno (1. pietro,dom wlasny) a potem wybiegl i poderznal jej gardlo nozem...Mieli 1 dziecko.Ona chciala uciec od meza ktory dilowal i bral narkotyki juz od 10 lat! Zlapali go ale co dalej? Ona kiedys go kochala bo wtedy byl normalny...?! Tragedia
 • ~Bardzo dorosły
  (2011-11-24 15:24)
  Schemat "obecnej rzeczywistości" jest taki: bierze się młodą dziewczynę, opowiada się jej , że jest zdolną aktorką czy modelką, ostatecznie jakąś prezenterką, następnie wysyła się ją za granicę (nie wnikam w przepływ pieniędzy), tam adeptka nie wiele osiąga, ale jest ambitna więc aby nie powrócić na tarczy, zachodzi w ciążę, każda młoda dziewczyna ma prawo się zakochać, i powraca jako męczennica miłości do kraju. Tu oczywiście zostaje rozgrzeszona ze wszystkiego, no i bobasek jest przecież taki piękny. Od tej pory w kraju w ramach pomocy unieszczęśliwionej przez los, otrzymuje różne propozycje grania, reklamy, śpiewu, uczestniczenia w różnych galach i dana osóbka prowadzi już zupełnie inne życie. A mnie to wkurza bo u nas jest wystarczająca ilość młodych, pięknych chłopaków by mogli stworzyć tę nasza polska podstawowa komórkę społeczną, bez całej tej fałszywej otoczki nieszczęśliwej gwiazdy czegokolwiek. Te młode dziewczyny mogą z całą pewnością zagłębić się w nurt aktorstwa, i innych odłamów kultury polskiej, gdzie z pewnością uzyskałyby szacunek i to co każdej jest potrzebne, miłość naturalną młodych i rodzinę polską. Ale niestety, według obecnych standardów było by to nie po Europejsku i niezgodne z nowoczesnością. I takie brednie nam się wciska co dzień i gorzej, zgodnie z takimi poglądami ocenia się nas. Żałosne, głupie i prowincjonalne w każdym calu (może lepiej by było powiedzieć w każdym punkcie, bo cal to nie nasza miara).
 • ~bum
  (2011-11-23 20:55)
  dzieci się rodzą aby je wychować na mądrych obywateli a nie głupków młodzież teraz głupieje wiadomo nie mają dokąd iść u nas na wsi to choają się w sklepach a sklepowe nic nie mówią cały czas są jak wrócą z szkoły to do sklepu rodzice nie interesują się tymi dziećmi to dobrze że idziecie do sklepu do wieczora siedzą jak zamknie sklep to idą do domu swojego lub chodzą i to wioska nasza
 • ~klara
  (2011-11-22 08:57)
  to kobieta decyduje czy chce mieć dziecko czy nie i z jakim meżczyzną jest XXI wiek, to są salonowe lwice - stare "wyjadaczki", a nie niewyedukowane kobiety
  z małych mieścin, szacunek dla tych drugich.
 • ~r
  (2011-11-21 20:58)
  Większość dzieci to wpadki seksualne. Dzieci nieplanowane. Teorie o planowaniu włóżcie sobie między bajki. Seks to żywioł i w tym jego piękno.
 • ~_JaC.
  (2011-11-17 09:05)
  Zapomniałem, kto urodził dzieci Michaelowi Jacksonowi??
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.