• ~Oleńka
    (2011-11-16 10:59)
    Tak to bywa, jak się nie myśli głową...
  • ~Mr Ed
    (2011-11-16 11:02)
    No proszę , a nasze panie ... zachwycają się takimi komiwojażerami i... im bardziej czekoladowy ... tym lepiej !

    później rozpacz bo inna kultura , bo ... inna religia inne zwyczaje i w ogóle to mama narzeczonego decyduje etc

    Mam w Gdańsku w biurze dwie takie rozklekotane emocjonalnie i uczuciowo
    Jedna Monika złapała sie za Hindusa ... po 2 latach tata hondusika powiedział że, nie jest odpowiednia i zabronił sie żenić .
    Biedny hindusik nie posiadał sie chyba z radości ... pogonił Monikę
    Druga Kasieńka ma ... Mauretańczyka od chyba 4 lat
    Ma małego synka i... ma obydwóch na utrzymaniu
    Brawo polskie dziewczyny !
    Oby tak dalej ..

    Może trzeba założyć jskis portal randkowy dla cudzoziemców i polskich dziewczyn ?
    Co wy na to
  • ~e
    (2011-11-16 11:03)
    Zapomnieliście o Kasi Kowalskiej i jej byłym facie Kostku... i córce Oli.
  • ~Piter
    (2011-11-16 11:45)
    Zwykłe wpady - co to dużo kombinować.
  • ~Holliłódż.
    (2011-11-16 11:59)
    No i macie to katolickie (NIE)wychowanie seksualne. Wiedzą, że mają, ale jak tego używać, aby nie zażyć kłpotów i wstydu, to już nie wiedzą. Instrukcja samobosługi zaś nie przewiduje ciąży. A instrukcji jak jej uniknąć, KrK unika jak' Diabeł święconej wody'. Bo przecież co Bóg (świetne określenia na durne pier...e), to KSIĄDZ ochrzci .I NA TYM WŁAŚNIE TO POLEGA. Tylko ZYSK się liczy.
  • ~Orax
    (2011-11-16 12:17)
    No i co z tego? Dzięki tym dzieciom są ustawione do końca życia.
  • ~Jarcio
    (2011-11-16 12:59)
    A tą Klum potem Seal i tak chciał.
  • ~job
    (2011-11-16 13:04)
    Wydaje mi się, że nim coś przeleje sie na papier trzeba sie mocno zastanowić, co chcialo sie przez to wyrazić.
    Co za dziwne stwierdzenie - Kowalska- urodzila dziecko- Nowakowi. Podpisali umowę w tej sprawie, ona sama "wyprodukowala" to dziecko?
    Ludzie zastanówcie sie nad tym co chcecie wyrazić slowami, jakie mysli sie wam kojarzą, jaki jest sens tego co puszczacie w eter.
    Najzwyczajnie, Ci ludzie się "kochali" i wyszlo z tego dziecko, a że matka Go urodzila bo tak jest świat stworzony, więc Go wychowuje, wcale nie dla jakiegoś dzoiecioroba, tylko dlatego, że to jest norma.
    Inna sprawa, że dpo tego powołana jest rodzina, nawet w świecie zwierząt
  • ~TO TYLE W TYM TEMACIE
    (2011-11-16 14:56)
    PO PROSTU NIE ZNALY SIE NA SPERMIE
  • ~alle
    (2011-11-16 15:48)
    Moim zdaniem jeśli się puszczają z "niewłaściwymi" ludźmi to nie gwiazdy. Chyba raczej jakoś tak na k czy dz. nie myląc oczywiście z "miłośniczkami" przydrożnych lasów, bo te bieda, patologie lub zły los do tego zmusza, należy im się więc większe współczucie i szacunek niż 'gwiazdom", które dzisiaj tu, jutro gdzie indziej świecą. Za fortuny, nienależne, szczęściary przy tamtych. Robią to samo, a efekt diametralnie różny, ba jeszcze głupi kreują na gwiazdy.
  • ~zyta
    (2011-11-16 16:04)
    i następna prosze do łóżka-lekkomyślne panie lecą na sławe
  • ~zwykły obywatel
    (2011-11-16 17:25)
    no i co została kasa kolorowe pisma a chłopa do łóżka zawsze się znajdzie oczywiście za jakiś drobny prezencik'' inaczej zwykła prostytucja ponoć inteligętna poprawna z duchem czasu ''typowe bagno mam nadzieję że skończą ja jakson mercury amy wisky czy jak jej tam ten ćpun z inex
  • ~To ta wydra go do tego doprowadzila
    (2011-11-16 17:56)
    "Niewłaściwa" to jest i byla Courtney Love a nie Kurt Cobain.
  • ~muraw
    (2011-11-16 19:15)
    Brakuje tutaj jeszcze Patrycji Koteckiej, na jej nieszczęscie żona Zbigniewa ZIOBRO -JESZCZE .
  • ~gg
    (2011-11-16 22:49)
    britnejka to sama ostro daje po nosie, pije i macha dzieckiem za oknem więc dawca mało istotny...
  • ~roberto
    (2011-11-16 23:25)
    Kazdy popelnia bledy i Wy tesz i moze wiecej .
  • ~mama :-) gosia
    (2011-11-17 01:20)
    ALE SIĘ KOBITY NAROBIŁY...
  • ~mama :-) gosia
    (2011-11-17 01:21)
    ale się kobity NAROBIŁY :-))))))
  • ~_JaC.
    (2011-11-17 09:05)
    Zapomniałem, kto urodził dzieci Michaelowi Jacksonowi??
  • ~hania
    (2011-11-19 17:39)
    A cóż to za seksistowskie podziały - kobieta KOMUS rodzi dzieci?? Dzieci są owocem wspólnej decyzji, kobiety i mężczyzny zazwyczaj, chyba że się np. para kobiet homoseksualnych decyduje na sztuczne zapłodnienie. W opisanych wypadkach same chciały być z tymi panami, nie im urodziły, tylko sobie i im, tobyły ICH WSPóLNE DZIECI. Redakcja pisze jak gdyby był XIX wiek z kobietą rodzącą następców i mężczyzną odrzucającym "potomków" niepasujących, np. córki. Jest wiek XXI i o posiadaniu dzieci zwłaszcza ludzie zamożni decydują sami, świadomie, mając do wyboru wiele metod planowania rodziny. Komuś to rodzą dzieci tylko matki-surogatki w USA.