• ~jak cham z panem
    (2012-12-04 16:59)
    Wczoraj w Serbii, "maz" (bo zwykly ch..) wyrzucil swoja zone przez okno (1. pietro,dom wlasny) a potem wybiegl i poderznal jej gardlo nozem...Mieli 1 dziecko.Ona chciala uciec od meza ktory dilowal i bral narkotyki juz od 10 lat! Zlapali go ale co dalej? Ona kiedys go kochala bo wtedy byl normalny...?! Tragedia
  • ~Bardzo dorosły
    (2011-11-24 15:24)
    Schemat "obecnej rzeczywistości" jest taki: bierze się młodą dziewczynę, opowiada się jej , że jest zdolną aktorką czy modelką, ostatecznie jakąś prezenterką, następnie wysyła się ją za granicę (nie wnikam w przepływ pieniędzy), tam adeptka nie wiele osiąga, ale jest ambitna więc aby nie powrócić na tarczy, zachodzi w ciążę, każda młoda dziewczyna ma prawo się zakochać, i powraca jako męczennica miłości do kraju. Tu oczywiście zostaje rozgrzeszona ze wszystkiego, no i bobasek jest przecież taki piękny. Od tej pory w kraju w ramach pomocy unieszczęśliwionej przez los, otrzymuje różne propozycje grania, reklamy, śpiewu, uczestniczenia w różnych galach i dana osóbka prowadzi już zupełnie inne życie. A mnie to wkurza bo u nas jest wystarczająca ilość młodych, pięknych chłopaków by mogli stworzyć tę nasza polska podstawowa komórkę społeczną, bez całej tej fałszywej otoczki nieszczęśliwej gwiazdy czegokolwiek. Te młode dziewczyny mogą z całą pewnością zagłębić się w nurt aktorstwa, i innych odłamów kultury polskiej, gdzie z pewnością uzyskałyby szacunek i to co każdej jest potrzebne, miłość naturalną młodych i rodzinę polską. Ale niestety, według obecnych standardów było by to nie po Europejsku i niezgodne z nowoczesnością. I takie brednie nam się wciska co dzień i gorzej, zgodnie z takimi poglądami ocenia się nas. Żałosne, głupie i prowincjonalne w każdym calu (może lepiej by było powiedzieć w każdym punkcie, bo cal to nie nasza miara).
  • ~bum
    (2011-11-23 20:55)
    dzieci się rodzą aby je wychować na mądrych obywateli a nie głupków młodzież teraz głupieje wiadomo nie mają dokąd iść u nas na wsi to choają się w sklepach a sklepowe nic nie mówią cały czas są jak wrócą z szkoły to do sklepu rodzice nie interesują się tymi dziećmi to dobrze że idziecie do sklepu do wieczora siedzą jak zamknie sklep to idą do domu swojego lub chodzą i to wioska nasza
  • ~klara
    (2011-11-22 08:57)
    to kobieta decyduje czy chce mieć dziecko czy nie i z jakim meżczyzną jest XXI wiek, to są salonowe lwice - stare "wyjadaczki", a nie niewyedukowane kobiety
    z małych mieścin, szacunek dla tych drugich.
  • ~r
    (2011-11-21 20:58)
    Większość dzieci to wpadki seksualne. Dzieci nieplanowane. Teorie o planowaniu włóżcie sobie między bajki. Seks to żywioł i w tym jego piękno.
  • ~m
    (2011-11-20 08:07)
    Od kiedy to kobieta rodzi dziecko facetowi??? Co za prymitywne, starotestamentowe myślenie. Dziecko się rodzi dla dziecka, dla jego życia. Trzeba tylko wybrać właściwego żeby miało dobre geny.
    W tym wypadku faceci okazali się kukułkami, podrzucają innym problem wychowania i opiek, i albo kobietki źle wybrały bo towar zajęty.
  • ~hania
    (2011-11-19 17:39)
    A cóż to za seksistowskie podziały - kobieta KOMUS rodzi dzieci?? Dzieci są owocem wspólnej decyzji, kobiety i mężczyzny zazwyczaj, chyba że się np. para kobiet homoseksualnych decyduje na sztuczne zapłodnienie. W opisanych wypadkach same chciały być z tymi panami, nie im urodziły, tylko sobie i im, tobyły ICH WSPóLNE DZIECI. Redakcja pisze jak gdyby był XIX wiek z kobietą rodzącą następców i mężczyzną odrzucającym "potomków" niepasujących, np. córki. Jest wiek XXI i o posiadaniu dzieci zwłaszcza ludzie zamożni decydują sami, świadomie, mając do wyboru wiele metod planowania rodziny. Komuś to rodzą dzieci tylko matki-surogatki w USA.
  • ~_JaC.
    (2011-11-17 09:05)
    Zapomniałem, kto urodził dzieci Michaelowi Jacksonowi??
  • ~mama :-) gosia
    (2011-11-17 01:21)
    ale się kobity NAROBIŁY :-))))))
  • ~mama :-) gosia
    (2011-11-17 01:20)
    ALE SIĘ KOBITY NAROBIŁY...
  • ~roberto
    (2011-11-16 23:25)
    Kazdy popelnia bledy i Wy tesz i moze wiecej .
  • ~gg
    (2011-11-16 22:49)
    britnejka to sama ostro daje po nosie, pije i macha dzieckiem za oknem więc dawca mało istotny...
  • ~muraw
    (2011-11-16 19:15)
    Brakuje tutaj jeszcze Patrycji Koteckiej, na jej nieszczęscie żona Zbigniewa ZIOBRO -JESZCZE .
  • ~To ta wydra go do tego doprowadzila
    (2011-11-16 17:56)
    "Niewłaściwa" to jest i byla Courtney Love a nie Kurt Cobain.
  • ~zwykły obywatel
    (2011-11-16 17:25)
    no i co została kasa kolorowe pisma a chłopa do łóżka zawsze się znajdzie oczywiście za jakiś drobny prezencik'' inaczej zwykła prostytucja ponoć inteligętna poprawna z duchem czasu ''typowe bagno mam nadzieję że skończą ja jakson mercury amy wisky czy jak jej tam ten ćpun z inex
  • ~zyta
    (2011-11-16 16:04)
    i następna prosze do łóżka-lekkomyślne panie lecą na sławe
  • ~alle
    (2011-11-16 15:48)
    Moim zdaniem jeśli się puszczają z "niewłaściwymi" ludźmi to nie gwiazdy. Chyba raczej jakoś tak na k czy dz. nie myląc oczywiście z "miłośniczkami" przydrożnych lasów, bo te bieda, patologie lub zły los do tego zmusza, należy im się więc większe współczucie i szacunek niż 'gwiazdom", które dzisiaj tu, jutro gdzie indziej świecą. Za fortuny, nienależne, szczęściary przy tamtych. Robią to samo, a efekt diametralnie różny, ba jeszcze głupi kreują na gwiazdy.
  • ~TO TYLE W TYM TEMACIE
    (2011-11-16 14:56)
    PO PROSTU NIE ZNALY SIE NA SPERMIE
  • ~job
    (2011-11-16 13:04)
    Wydaje mi się, że nim coś przeleje sie na papier trzeba sie mocno zastanowić, co chcialo sie przez to wyrazić.
    Co za dziwne stwierdzenie - Kowalska- urodzila dziecko- Nowakowi. Podpisali umowę w tej sprawie, ona sama "wyprodukowala" to dziecko?
    Ludzie zastanówcie sie nad tym co chcecie wyrazić slowami, jakie mysli sie wam kojarzą, jaki jest sens tego co puszczacie w eter.
    Najzwyczajnie, Ci ludzie się "kochali" i wyszlo z tego dziecko, a że matka Go urodzila bo tak jest świat stworzony, więc Go wychowuje, wcale nie dla jakiegoś dzoiecioroba, tylko dlatego, że to jest norma.
    Inna sprawa, że dpo tego powołana jest rodzina, nawet w świecie zwierząt
  • ~Jarcio
    (2011-11-16 12:59)
    A tą Klum potem Seal i tak chciał.