• ~z ulicy
    (2011-10-06 22:30)
    Jeżeli to są gwiazdy to dlatego w kraju tak ciemno.
  • ~praktyk
    (2011-10-03 09:56)
    A wam na co te magistry? Do zmywania garów w Anglii?
  • ~gospodyni cuda czyni.
    (2013-12-14 18:23)
    ha,ha,haaa!!!znam matołów po studiach, znam matołów po podstawówce, ale też znam ludzi mądrych po studiach i po byle jakim wykształceniu też są mądrzy i mają talenty i sami się edukują ,Znam faceta co ma milion talentów a ma tylko podstawowe .Maluje obrazy [nie kicze!!] ma swoje wystawy w Polsce i za granicą ,gra pięknie na różnych instrumęntach na weselach i nie tylko ,naprawia komputery i robi wszystko co możliwe nawet rzeżbi itp i td... etc...no i co wy na to ???
  • ~chłop
    (2011-09-29 09:59)
    do baba:
    Dokładnie. I zapewne jeszcze dodatkowo doktor Wałęsa i magister Kwaśniewski :)
  • ~nuna
    (2011-11-02 08:50)
    Coraz więcej spotykam ludzi bardzo dobrze wykształconych. I co sie okazuje ? Im wyższy stopień naukowy tym większy cham. Ludzie ci za nic mają osoby niżej wykształcone, głośno wyrażają pogardę dla innych, słownictwo- wstyd powtórzyc. Bo niestety z kulturą trzeba sie urodzić , żadne studia nie nauczą być mądrym i kulturalnym człowiekiem.
    A w wielu przypadkach jak sie to mówi "praktyka czyni mistrza " i jest cenniejsza od papierka.
  • ~Teresa
    (2011-09-29 13:45)
    One są mądrzejsze niż te, które mają mgr.
  • ~Mari
    (2011-12-04 18:42)
    Niestety kompleksy ludzi bez wykształcenia zawsze będą wychodzić podczas takich debat.. To oni oceniają negatywnie ludzi z wykształceniem wkładając ich do jednego worka z gburami. Nie masz mgr to nie...Ja mam i nie oceniam ludzi po wykształceniu...
  • ~taka prawda