• ~mafik
    (2011-09-21 17:01)
    są niestetyczne
  • ~Mateusz Francjia
    (2011-09-14 22:42)
    Nie wazne ze sa przy tuszy ale maja rozum a ci co krytykuja pustke i co lepiej miec nadwage czy pusto w glowie tak jak Wy .
  • ~CHYBA WIEM KTO TO GOSC
    (2011-09-14 14:48)
    "GOSC" TO CHYBA KTORAS Z TYCH LOCH.
  • ~Gość
    (2011-09-14 14:12)
    "~re: gosc2011-09-14 13:36
    One taki sam 'sukces' osiagnely jak i ty>>>>DUZA DUPE!!"

    Postaraj się być bardziej oryginalny i mniej prymitywny. Poza tym zwracając się do drugiej osoby, piszemy z dużej litery. Ale w tym przypadku moje wymagania w sosunku do Twojej osoby są najprawdopodobniej zbyt wygórowane.
  • ~magna
    (2011-09-14 15:19)
    Dlaczego panstwo jestescie tak zle wychowani,a moze brak kilogramow wplywa na na wasza ordynarnosc!Gratuluje!!!braku dobrych obyczajow.!!!
    Jetsem wsam raz jak okreslaja inni,160cmWzrost,waga 53kg!
  • ~@GOSC
    (2011-09-14 15:41)
    Prymityw sie 'odezwal', ba ...BURAK Z PELO

    Przednia locha czy tlusty, wypasiony ...KNUR???

    Spieprzaj CHAMSKI dziadu!
  • ~re:magna
    (2011-09-14 16:46)
    Jetsem wsam ( w sam , pisze sie oddzielnie, to tak na marginesie) raz jak okreslaja inni,160cmWzrost,waga 53kg
    ---
    Zgadza sie w sam raz ( moim zdaniem chwalisz sie wprost swa waga). . Mam racje, jesli powiem,jze jestes od tych pan o 30 lat mlodsza. W tym wieku 53 kg- to nie sztuka!
    Trzymaj swa wage przez nastepnych 30lat - i potem pogadamy!
  • ~4XL......
    (2011-09-14 20:44)
    nie ma znaczenia jaki rozmiar ubrania...moze byc nawet 4XL,ale musi byc z gustem
    w dzisiejszych czasach jest duzy wybor ubran i to moze powoduje totalny kaos
    co zalozyc i co z czym polaczyc...po prostu brak wiedzy o swoim wygladzie
    wadze i oczywiscie brak lustra...
  • ~NEGAR PALIKOTA I KALISZA:
    (2011-09-14 13:39)
    PANIE Ziobro ten caly regirug w naszym kraju to jest jedno wielkie bagno syf na nich niema okreslenia jedna wielka mafia frajeruw czerwonych z sld i po..popaprancy.
  • ~gruby rychu
    (2011-09-18 10:18)
    a Pierwsza Dama pewnie nie zmieściła się w XL ?
    dawać te większe !!!