• ~Lom
    (2011-08-21 22:44)
    Beyonce minimum waży z 70 kg to widać!
  • ~hmm nieważne
    (2011-10-05 23:06)
    anja rubik to chuda szkapa;/ nie zazdroszcze jej niczego ,ale takie jest moje zdanie, ma bardzo chude ręce i widać jej żyły,zresztą na stopach też no i te kości policzkowe fuj... są obleśne a do tego pociągła twarz, nie rozumiem tego co w niej widzą, przecież jest strasznie chuda i wygląda na anorektyczke. takie jest moje zdanie. Kazdy ma własne zdanie i własną opinie. Niektórzy lubią takie chude kobiety ,ale tu nie ma czego zazdrościć i mysle ,ze nikt nie powinien robić z siebie takiej wychudzonej szkapy. Każda z nas ma w sobie to "coś" i nie radze sie tak odchudzać i wyglądać jak ona bo to nie jest piękne.
  • ~ja
    (2011-08-17 12:43)
    Moze byc szczupla , tu chodzi o ksztalty
  • ~Hr.MartaJG
    (2011-08-16 11:26)
    Jest to możliwe. Jestem na to żywym dowodem, mam 170 cm i ważę 44 kg. Trzeba patrzeć również na to , kto jaki ma metabolizm i kości, nie którzy mają ciężkie, inni lekkie.
  • ~cc
    (2013-04-19 07:45)
    Rihanna na bank waży więcej. mamy ten sam wzrost, ona waży ok 67 kg.. takich udzisk raczej się nie ma przy 62
  • ~Bużka
    (2011-11-10 14:09)
    Noo, ładna, a ciekawe jak będzie wyglądać po 40 tce? Jak hiszpańska księżniczka, która ostatnio brała huczny ślub. Ale jak ma kasę to sobie zrobi operację plastyczną, a co tam, !!
  • ~J-23
    (2011-08-06 21:00)
    same karły i do tego anoreksja
  • ~karola1111
    (2011-08-11 16:09)
    chyba coś tu jest przekłamane... dorosłe kobiety ważąće 40pare kilo to nie jest normalne...:/ dziewczynki w gimnazjum czy poidstawowce tyle wazą... z pewnoscia gwiazd nie rusza natura i menopauza, zatrzymywanie wody w organizmie i normalne procesy starzenia sie:] taaa.. tym bardziej ze ja mam 162 cm i 50 kg i jestem o wiele szczuplejsza od tych panien co tu niby maja 45 kg:D i 170 zm:D taaa...
  • ~Man
    (2017-06-05 09:12)
    Rihana i te jej uda? Mniam tylko klapsa dać
  • ~świat ocipiał
    (2011-08-06 23:41)
    Nie ma gwiazd. Są aktorki, które dostały popuilarną (oglądlną) rolę.