• ~guru guru
    (2011-08-03 08:08)
    Ciekawe czy oddala 30000 za wizazystke ?
  • ~on
    (2011-08-01 16:14)
    Popieram wszystkie negatywne komentarze na jej temat !
  • ~Lisia
    (2011-08-01 14:22)
    Pamiętam, że p. Kalata była jedyną minister, która tysiące panstwowych pieniędzy wydawała na wizażystów i ciuchy. Pomimo tego wyglądała fatalnie. Teraz owszem - schudła, ale czy to jest powód, żeby miała reprezentować nas w senacie? Jeśli schudnięcie jest dowodem na to - głosujcie też na mnie, bo schudłam 9 kg!
  • ~skandal
    (2011-08-01 14:04)
    A w jakim celu wybiera sie ta pani do sejmu??? Tam sa potrzebni ludzie majacy cos do zrobienia dla Polakow i Polski. To zwyczajna bezczelnosc!!! Juz sie nazarla z koryta i niech wystepuje gdzie indziej!!! Jak jakakolwiek partia smie wystawic kogos kto nic nie zrobil ,a juz byl w sejmie!!! To skandal!!!Prosze zapamietac co to za partia!!!
  • ~duda
    (2011-08-01 11:07)
    Pretensjonalne pudło,no i te opuchnięte nogi,powinna je też poddac zabiegom plastycznym.
  • ~Asik
    (2011-08-01 09:43)
    Jakby mnie p.Netzel i PZU wypłaciło 1,5 mln odszkodowania - też bym się odchudzał i zażywał pogody w Indiach. Sadze ze taka kasa mnie wystarczyłaby na dłużej niż 4 latka - tak więc kandydowałbym nie wcześniej jak w 2020.
  • ~Irena
    (2011-07-31 20:05)
    Samoobrona otwarła oborę i wyłażą takie większe i mniejsze zwierzątka rozłażą się to PIS to SLD
  • ~Malzenstwo
    (2011-07-29 20:55)
    Nie znamy tej Pani i nie wiemy co zrobila zlego i dobrego dla obywateli swojego kraju ?!!! Co chciala pokazac przebierajac sie cztery razy---czy swoje kreacje? Dlaczego nie zrobila donacji dla sierot w Domach Dziecka,dla zdolnych ale biednych dzieci ktore nie maja pieniedzy na nauke!!! Polska ktora pamietamy do 1979 roku a ta,ktorej nie znamy---ale jestesmy na biezaco z informacjami---to dwa inne kraje!!! Duzo normalnych,ciezko pracujacych ludzi,zdobywajacych wiedze,majacych marzenia na lepsze i wielu kretynow,zlodziei,przestepcow,alkoholikow i typowych zyciowych ZER!!! Jesli chcecie poprawy to zakasujcie rekawy i robcie cos,ruszcie glowami a zlodziei,oszustow do ciezkiego wiezienia!!! pracujac powinni splacac zrabowane innym pieniadze.Jesli ktos nie sprawdzil sie w rzadzeniu i polityce--- NA BRUK!!! Ta kobieta wyglada na pusta i bez mozgu!!! To policzek dla tych,ktorzy ledwo wiaza "koniec z koncem" i nie stac ich na ekstrawagancje!!!
  • ~Tadeusz
    (2011-07-29 08:48)
    Mój kolega mawiał o takich osobach: " Aspiracje kosmonauty, możliwości rowerzysty" . Mam nadzieję, że wyborcy nie są głupsi od tej pani.Kropka
  • ~Andrzej B
    (2011-07-28 15:15)
    Nie rozumiem całego tego szumu wokół niej,przecież to była najgorsza minister w historii Polski.Ludzie !!! Czy wy już całkiem zdurnieliście ???
  • ~baba jaga
    (2011-07-28 10:23)
    Czy kobieta ma swiadomosc ze to wyborcy zdecyduja.Zachowuje sie i wypowiada z taka pewnoscia jakby miala kupione miejsce w senacie!Zenada do potegi!
  • ~ui
    (2011-07-28 09:58)
    rozumiem że starszym panom z sld sie podoba, ale generalnie to ona jest wstrętna. i głupiutka.
  • ~AJEMDECZEMPION!
    (2011-07-28 09:39)
    PAMIĘTAJMY, ŻE URODA TO NIE TYLKO ŁADNA FRYZURA, ALE TEŻ POZIOM INTELEKTU. TO GRUBE BABSKO MOGŁO ODESSAĆ SOBIE TŁUSZCZ ZA NASZE PIENIĄDZE, ALE MÓZGU NIE PODRASUJE OPERACJĄ. BYŁA PUSTA I NADAL JEST PUSTA. ŻE O TYCH GRUBYCH RACICACH NIE WSPOMNĘ...
  • ~bonita
    (2011-07-28 09:34)
    Litości ,ludzie ciężko pracują ,zarabiają jak zarabiają ,nie mogą sobie pozwolić na kosmetyczkę a Wy mi pokazujecie babę ,która okradła miliony Polaków tylko po to żeby lansować się na starość. Jednak świat się kończy skoro staruchy udają młode dziewczyny. Za niedługo po 60 będą jeszcze chciały mieć dzieci . Tfu ,świństwo przeciw naturze.
  • ~Kamienica
    (2011-07-28 01:08)
    Zmienić ochroniarza i będzie cacy!
  • ~ojoj
    (2011-07-28 00:20)
    a nogi ma jak dziwa od dojenia krów
  • ~and
    (2011-07-27 21:22)
    To kobieta z Samoobrony chce do koryta a do widel to nie łaska wielki swiat dla ubogich umyslem
  • ~Ania
    (2011-07-27 20:47)
    Zadziwiajace, jak ten swiat zglupial. Pani Kalata najpierw rozwalila Ministerstwo Pracy (kazdy, kto sie z nia spotkal, wie, jaki to poziom miernoty), a potem za kasę wyciągnietą z PZU (o czym swego czasu pisała prasa), zroblla sobie operacje i implanty na koszt podatnikow. Zadziwia, ze Pan Poseł Poncyljiusz, ktory zna dokonania tej "wybitnej" Pani Minister, pozwala, aby robila sobie z nim zdjęcia. A prasa ciagnie ten caly cyrk, lansujac ja jako kobiete sukcesu. Nic, tylko emigrowac z tego kraju! Zenada!
  • ~Dylu
    (2011-07-27 20:24)
    Po prostu żenada! Słów brakuje.
  • ~hanka
    (2011-07-27 19:30)
    to dobrze jak kobieta o siebie dba,ale trzeba postawic granice,gdzie zaczyna sie smiesznosc

Może zainteresować Cię też: