• ~kola
    (2011-07-27 11:35)
    ******** tych ludzi.
  • ~Andrzej B
    (2011-07-28 15:15)
    Nie rozumiem całego tego szumu wokół niej,przecież to była najgorsza minister w historii Polski.Ludzie !!! Czy wy już całkiem zdurnieliście ???
  • ~ojoj
    (2011-07-28 00:20)
    a nogi ma jak dziwa od dojenia krów
  • ~Kamienica
    (2011-07-28 01:08)
    Zmienić ochroniarza i będzie cacy!
  • ~bonita
    (2011-07-28 09:34)
    Litości ,ludzie ciężko pracują ,zarabiają jak zarabiają ,nie mogą sobie pozwolić na kosmetyczkę a Wy mi pokazujecie babę ,która okradła miliony Polaków tylko po to żeby lansować się na starość. Jednak świat się kończy skoro staruchy udają młode dziewczyny. Za niedługo po 60 będą jeszcze chciały mieć dzieci . Tfu ,świństwo przeciw naturze.
  • ~AJEMDECZEMPION!
    (2011-07-28 09:39)
    PAMIĘTAJMY, ŻE URODA TO NIE TYLKO ŁADNA FRYZURA, ALE TEŻ POZIOM INTELEKTU. TO GRUBE BABSKO MOGŁO ODESSAĆ SOBIE TŁUSZCZ ZA NASZE PIENIĄDZE, ALE MÓZGU NIE PODRASUJE OPERACJĄ. BYŁA PUSTA I NADAL JEST PUSTA. ŻE O TYCH GRUBYCH RACICACH NIE WSPOMNĘ...
  • ~ui
    (2011-07-28 09:58)
    rozumiem że starszym panom z sld sie podoba, ale generalnie to ona jest wstrętna. i głupiutka.
  • ~baba jaga
    (2011-07-28 10:23)
    Czy kobieta ma swiadomosc ze to wyborcy zdecyduja.Zachowuje sie i wypowiada z taka pewnoscia jakby miala kupione miejsce w senacie!Zenada do potegi!
  • ~Tadeusz
    (2011-07-29 08:48)
    Mój kolega mawiał o takich osobach: " Aspiracje kosmonauty, możliwości rowerzysty" . Mam nadzieję, że wyborcy nie są głupsi od tej pani.Kropka
  • ~Ania
    (2011-07-27 20:47)
    Zadziwiajace, jak ten swiat zglupial. Pani Kalata najpierw rozwalila Ministerstwo Pracy (kazdy, kto sie z nia spotkal, wie, jaki to poziom miernoty), a potem za kasę wyciągnietą z PZU (o czym swego czasu pisała prasa), zroblla sobie operacje i implanty na koszt podatnikow. Zadziwia, ze Pan Poseł Poncyljiusz, ktory zna dokonania tej "wybitnej" Pani Minister, pozwala, aby robila sobie z nim zdjęcia. A prasa ciagnie ten caly cyrk, lansujac ja jako kobiete sukcesu. Nic, tylko emigrowac z tego kraju! Zenada!