• ~pies pawłowa
    (2011-07-23 17:19)
    ale platformiany ryj
  • ~były wyborca PO
    (2011-07-25 09:47)
    Po prostu odchudziła się, szkła kontaktowe zamiast okularków i rozpuściła włosy... W sumie żaden cud :-) Choć gdyby tak wyglądała pięć lat temu, to może rząd PiS-u z koalicyjną Samoobroną byłby trochę lepiej postrzegany ;-) I tak to był mój ulubiony "przystawkowy" minister, naprawdę rozsądna babka. Pamiętam, jak w czasie debaty nad wotum nieufności dla siebie po prostu zmiażdżyła wnioskodawców z PO, i to siłą argumentów i spokoju. Wcale nie poleciała po bandzie jak Endrju, który w czasie "swojej" debaty mówił coś o moherowych beretach, które pokonały aksamitne kapelusze... Błyskotliwie, ale trochę nie na temat ;-)
  • ~Angela
    (2011-08-14 18:19)
    wizażyści zarabiają u nas dużą kasę i mają pełne ręce roboty
  • ~Lolek
    (2011-08-14 18:18)
    Czy są mozliwe takie przemiany całych parti politycznych?
  • ~masia
    (2011-07-29 21:13)
    to nie sila woli a sila pieniadza tak zmienila te paniam
  • ~obywatelRP
    (2011-07-29 17:10)
    Nic nie zmieni mojej pamięci o tej minister pracy jaką była Kalata, brak kompetencji, chamstwo, ignorancja i wydatek naszych pieniędzy na wizażystkę i to dużych pieniędzy podatników.
  • ~Walkownia
    (2011-07-28 14:07)
    Łyżwa nie siedzi, chyba że za "siedzenie" uznamy jego obecność na wózku inwalidzkim. Na dniach sąd go zwolnił za dobre sprawowanie i zły stan zdrowia.
  • ~róża45
    (2011-07-27 11:11)
    LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ. TO SOTFOBÓR ! tfu SOBOWTÓR
  • ~GAG
    (2011-07-27 09:57)
    KOMENTUJĄCY NA FORACH DZIENNIKA LUDZIE TO SĄ CHYBA NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE PESYMISTYCZNYMI I CZĘSTO ZAWISTNYMI LUDŻMI...KAŻDY TEMAT JEST ZAWSZE NA... NIE..
  • ~Spir
    (2011-07-28 12:17)
    Co to kasa robi z psa - trawestując klasyka.