• ~kedi
    (2011-07-01 15:21)
    Czyli teraz z tą dizwnie opuchnieta twarzą jest niby lepiej?
  • ~KBG
    (2011-07-01 16:51)
    Jak może być lepiej jak jest gorzej ,.
  • ~amira
    (2011-07-01 17:59)
    wygląda koooszmarnie i tyle.Może chora
  • ~emka
    (2011-07-01 18:01)
    Dwie szkapy
  • ~meloman
    (2011-07-01 18:28)
    Ładna D... i Ładnie spiewa !!!
  • ~Biorę wszystko - do buzi
    (2011-07-01 18:44)
    A ja na nią zagłosuję w przyszłych wyborach! Jest już na liście PO czy jeszcze nie?
  • ~ciekawa
    (2011-07-01 18:50)
    Czyją ona jest córką czy bratanicą,bo nie znam jej zupełnie,nie widziałam jej nigdy w telewizji,jest brzydka,ma taka wiejską buraczaną urodę,a czytam o niej,jako o wielkiej artystce?
  • ~bruno
    (2011-07-01 19:11)
    kto eto ?
  • ~Agusta
    (2011-07-01 20:05)
    mądrze z odchudzaniem - przeraża mnie jak wszyscy krzyczą - za dużo ważycie. Głupią dietą można doprowadzić do ogromnych niedoborów w organizmie i chorób. Jeżeli się odchudzać to pod okiem mądrego lekarza!!!
  • ~Loretti
    (2011-07-01 20:38)
    A w ogóle co to za lafirynda !!!
  • ~izabella
    (2011-07-01 20:41)
    Soniu wyglądasz pięknie i sexi .Nie słuchaj pustych i zazdrosnych kobiet .Wyżeczenia i ciężka praca się opłaciły.
  • ~fazi
    (2011-07-01 21:53)
    niestey nogi jak niemiecka żabkarka, tu cięzko schudnąć
  • ~pepi
    (2011-07-01 21:55)
    koszmarnie wygląda, a włosy coraz gorsze!!
  • ~boko
    (2011-07-01 21:58)
    Jak chuda to wyglada strasznie!!! widac, ze potrzebuje pomocy dobrego lekarza...chyba jest bardzo chora...
  • ~Kasia
    (2011-07-01 23:31)
    Soniu, brawo! A ja lubie Cie w kazdym wcieleniu.
  • ~doświadczony
    (2011-07-02 03:37)
    Kobieta musi mieć trochę ciała. Chudzielce na chłopów nie działają..
  • ~kRYTYK
    (2011-07-02 05:19)
    Przepraszam,ale kto to jest?!!! Ukrainka,Bialorusinka---jaka Polka?!!!Jej nazwisko nie mowi o"polskosci".Dobrze,ze stracila wage,to pozytywne i dobrze swiadczy o niej,jako ambitnej kobiecie i jej dzialaniu.GRATULACJE!!!
  • ~mimikra
    (2011-07-02 07:53)
    To była śliczna "słodka bułeczka". Dała sobie wmówić, że tylko to co wychudzone to ładne, no i ma. Nie jest już ani śliczna, ani słodka. Cała nadzieja, że talent i temperament pozostały (a pierwsze zdjęcie jest wyjątkowo tendencyjne i wredne).
  • ~lena.
    (2011-07-02 20:48)
    Sonia pięknie wyglądasz, ale ciut wagi tez ci nie szkodził - byle nie przesadzić z odchudzaniem. A idioci co się pytają kto to jest Sonia Bohosiewicz widać jakimi Polakami są - po prostu debilizm w Polsce się szerzy. Kochani, proponuję troszkę więcej filmów polskich oglądać, bo jest naprawdę wiele dobrych. I podejrzewam, że ci co nie wiedzą kto to jest to samo szczeniactwo. A tak na marginesie Sonia jest świetną aktorką i udowodniła to w niejednym filmie.
  • ~rudyyy
    (2011-07-03 23:22)
    Jeszcze niedawno była z niej świetna laska, niestety potem zaczęła się odchudzać i ładować w siebie botoks ... :(

Może zainteresować Cię też: