• ~Qrka
    (2011-09-08 08:55)
    Jak gruba to kobyła ,jak chuda to anorektyczka .Uważam że wygląda super , negatywne komentarze to nic innego jak zazdrość.A najważniejsze że jest dobrą aktorką.
  • ~s
    (2011-09-02 20:06)
    atrakcyjna, nie piękna
  • ~Gonzo WOj
    (2011-08-28 16:18)
    Niezla kobylka !!!
  • ~exfile
    (2011-07-08 08:07)
    Anarexia nervosa !!
  • ~CYTAT ZE STRONY PWN
    (2011-07-07 10:50)
    W nazwiskach zakończonych na -owicz, -ewicz należy wyróżnić kilka problemów:
    1. Cząstki -owicz, -ewicz są przyrostkami patronimicznymi, a więc Abramowicz to dawniej 'syn Abrama'.

    2. Przyrostki te w okresie staropolskim występowały w postaci -owic, -ewic (po miękkiej -iewic, np. Jeleniewic). Pod wpływem ruskim, kresowym (Ukraina, Białoruś i pogranicza ) przyrostki te przyjęły formę -owicz, -ewicz, czyli końcowe -cz funkcjonuje już od wieku XV.

    3. Formy z -kiewicz, jak Mickiewicz, Sienkiewicz (nie -owicz) pojawiły się od wieku XVI/XVII pod wpływem białoruskim. To -kiewicz było dodawane i do podstaw wyrazowych wschodnich, i do polskich, jak Kwiatkiewicz.

    4. Sienkiewicz pochodzi od imienia zdrobniałego Sieńko, a to od Siemiona (wschodnia forma Szymona).

    5. Rochacewicz (przyrostek został wyjaśniony) pochodzi najpewniej od przezwiska Rochaty, a to od wyrazu pospolitego gwarowego rochaty `rozczochrany'.


    — Aleksandra Cieślikowa, prof., IJP PAN, Kraków
  • ~inka
    (2011-07-07 10:49)
    Jakiś forumowicz pisze cytuję: "Jej nazwisko nie mowi o"polskosci"."

    Bohosiewicz / Bohatyrowicz/ Mickiewicz/ Sienkiewicz

    -wicz, -ski, -ński...

    Gdzie ty chłopie do szkoły chodziłeś?
  • ~hihi
    (2011-07-07 10:44)
    Piękna kobieta w każdym wcieleniu...
  • ~sweetie
    (2011-07-04 20:20)
    SZKODA ZE NIE PISZECIE O JEJ TATARSKICH KORZENIACH TO JEST INTERESUJĄCE!
  • ~osa
    (2011-07-04 12:48)
    nie jest piękna jest przeciętna i nie musi być jak wieszak te wieszaki są okropne im starsza tym gorzej
  • ~rudyyy
    (2011-07-03 23:22)
    Jeszcze niedawno była z niej świetna laska, niestety potem zaczęła się odchudzać i ładować w siebie botoks ... :(
  • ~lena.
    (2011-07-02 20:48)
    Sonia pięknie wyglądasz, ale ciut wagi tez ci nie szkodził - byle nie przesadzić z odchudzaniem. A idioci co się pytają kto to jest Sonia Bohosiewicz widać jakimi Polakami są - po prostu debilizm w Polsce się szerzy. Kochani, proponuję troszkę więcej filmów polskich oglądać, bo jest naprawdę wiele dobrych. I podejrzewam, że ci co nie wiedzą kto to jest to samo szczeniactwo. A tak na marginesie Sonia jest świetną aktorką i udowodniła to w niejednym filmie.
  • ~mimikra
    (2011-07-02 07:53)
    To była śliczna "słodka bułeczka". Dała sobie wmówić, że tylko to co wychudzone to ładne, no i ma. Nie jest już ani śliczna, ani słodka. Cała nadzieja, że talent i temperament pozostały (a pierwsze zdjęcie jest wyjątkowo tendencyjne i wredne).
  • ~kRYTYK
    (2011-07-02 05:19)
    Przepraszam,ale kto to jest?!!! Ukrainka,Bialorusinka---jaka Polka?!!!Jej nazwisko nie mowi o"polskosci".Dobrze,ze stracila wage,to pozytywne i dobrze swiadczy o niej,jako ambitnej kobiecie i jej dzialaniu.GRATULACJE!!!
  • ~doświadczony
    (2011-07-02 03:37)
    Kobieta musi mieć trochę ciała. Chudzielce na chłopów nie działają..
  • ~Kasia
    (2011-07-01 23:31)
    Soniu, brawo! A ja lubie Cie w kazdym wcieleniu.
  • ~boko
    (2011-07-01 21:58)
    Jak chuda to wyglada strasznie!!! widac, ze potrzebuje pomocy dobrego lekarza...chyba jest bardzo chora...
  • ~pepi
    (2011-07-01 21:55)
    koszmarnie wygląda, a włosy coraz gorsze!!
  • ~fazi
    (2011-07-01 21:53)
    niestey nogi jak niemiecka żabkarka, tu cięzko schudnąć
  • ~izabella
    (2011-07-01 20:41)
    Soniu wyglądasz pięknie i sexi .Nie słuchaj pustych i zazdrosnych kobiet .Wyżeczenia i ciężka praca się opłaciły.
  • ~Loretti
    (2011-07-01 20:38)
    A w ogóle co to za lafirynda !!!

Może zainteresować Cię też: