• ~ks.
    (2011-06-13 19:42)
    Boże,miej je w swej opiece.
  • ~voodoo30
    (2011-06-14 14:01)
    Rodowicz wystroiła się jak na paradę równości! Stara baba a taka popier...na!!
  • ~Mirinda
    (2011-06-14 16:34)
    Pani Marylo!Z calym szacunkiem dla Pani artystycznego dorobku prosze sie juz wybrac na emeryture .Zaczyna sie Pani juz osmieszac.Ten stroj to raczej na karnawał w Rio.
  • ~enek
    (2011-06-14 18:46)
    Pani Marylo, super pomysłowe stroje estradowe. Tak trzymać!!! Jesteśmy zachwyceni!!!
  • ~kaja
    (2011-06-14 21:46)
    Bardzo lade kreacjie
  • ~Benio
    (2011-06-14 22:21)
    Czy ta w środku na zdjęciu 1 jest pełnoletnia?
  • ~sonia
    (2011-06-15 00:10)
    1, Wyszkoni- same strzały w stopę : albo pompowana podomka do pasa albo majtko-serdak.Potrzebny kolorysta -fryzjer.
    2.Justyna - szykowna, szlachetna ale niesztampowa . Na 6-kę
    3. Maryla -myśli,że jest Dodą która połknęła stylistkę Spice Girls z lat 90-tych (patrz platformy).Schudła lecz wygląda jak zawsze czyli kiczowato, typowy oczopląs.
    4. Ewa Farna-ładnie i nudno w stylu młoda , ładna i zgrabna i nic więcej
    5. Dominika Gawęda- nachalnie chce być sexbombą ale taką dosłowną, typu walę po oczach swoim negliżem, nogi ma bardzo długie ale zbyt ciastowate
    6. Markowska- twarzowy garnitur w kolorze makowym, skopiowany na żywca ze stylizacji Penelope Cruz, w szarości ginie kompletnie.
  • ~co_za_koszmar
    (2011-07-26 12:05)
    CZY ONE LUSTER W DOMACH NIE MAJĄ??? WSZYSTKIE - za wyjątkiem Steczkowskiej - wyglądają jak wyjęte z najgorszego koszmaru!
    Albo nie mają luster, albo są ślepe, albo poszło o jakiś zakład!!! Innego wyjaśnienia nie ma!!!
  • ~zygi
    (2011-08-13 10:58)
    Do kopania ziemniakow tylko te panie posłać i to PGRu,
  • ~SPIEWANIE CZY PIERDZENIE
    (2011-08-17 13:39)
    W PRZYSZLYM ROKU NA WOZKACH INWALIDZKI TE SATE BABY BEDA NA SCENE W OPOLU WWOZIC I NIE BEDA SPIEWALY TYLKO PIERDZIALY.