• ~Wiesio iq 115
    (2014-04-24 08:22)
    Do marco,
    Tak, masz rację najpiękniejsza jest Kasia Tusk
  • ~młody piękny gey
    (2014-04-10 16:51)
    Odwalcie się.Nie widzicie jakie one są męskie.Ten lich ekki delikatny zarost po noskiem i te loczki chłopięce pod pachami. Och z naturą nie wygrasz. Może już niedługo w Polsce będą mogły ogłosić że są prawdziwymi mężczyznami. Tato Tusk tak się stara. Trzymam za was i chopaki.
  • ~Bezrobotny
    (2014-04-10 13:30)
    Tak to jest , widać po zdjęciach ,że jak ojciec alkoholik, to nie pomogą nawet dobre kosmetyki, chyba, że jak u niektórych wszystko poprawione silikonem
  • ~marko
    (2014-02-07 10:50)
    MÓWCIE CO CHCECIE ALE TA KACZYŃSKA TO JEST PASKUDNĄ ISTOTĄ ALE CO SIĘ DZIWIĆ MATKA TEŻ JEST POTWOREM NIE TYLKO WIZUALNYM MAM PYTANIE KTO RODZI TAK PASKUDNE ISTOTY !!!
  • ~jan m
    (2011-08-27 11:43)
    oprócz Kaczyńskiej i Jaruzelskiej to pustaki
  • ~j.b.
    (2011-07-26 23:13)
    armia nierobów i darmozjadów.
  • ~zadra
    (2011-07-14 23:21)
    Monika Jaruzelska to straszna maszkara.Chyba to kara za tatusia Brr!!!
  • ~czarna.beata
    (2011-07-11 15:31)
    Lidia...gdzieś ty wyczytała ze kaczyńska ma klasę,no bez jaj.troche kasy i juz klasę ma hahahahahahaha...dobre ,dowcip roku.
  • ~Lidia
    (2011-07-09 23:52)
    Zostawcie tę Kaczyńską.To kobieta z wielką klasą.Ta reszta do pięt jej nie dorasta..To są pospolite twarze plus takie sobie figury.Agata Buzek to skromna,przeurocza,inteligentna aktorka Jest sobą.Ta cała reszta to wypłynęła na plecach swoich "tatusiów".
  • ~Rezerwista
    (2011-06-19 15:50)
    Jaruzelska rozumie się prezentuje dobry wojskowy styl. Wygląda bardzo szykownie , szczególnie zachwyca generalski pas w stylu Tatusia.
  • ~Gorazdo
    (2011-06-19 15:47)
    Żenada. Wożą się na plecach tatusiów ciężko pracujących na kawałek chleba, he he. Buzkówna tak, to jest Ktoś.
  • ~Malzenstwo
    (2011-06-17 04:54)
    Dlaczego zadna z tych mlodch kobiet nie pracuje spolecznie?!!! Dla starszych osob,dzieci z Domow Dziecka,utalentowanych nie majacych pieniedzy na dalsza nauke?!!!Czy one maja wystepowac jako manekiny,sztuczne,gumowe lalki?!!!z czego zyja?!!!Rodzice daja na utrzymanie leni,darmozjadow.Ta nowa Polska to jedno wielkie smietnisko,wstyd pod wieloma wzgledami,szarganie pieknej historii,tradycji,kultury,jezyka. Nie ma nas w Polsce od 1979 roku i do tej pory pamietamy ten kraj.Byl honor,ojczyzna,duma z pochodzenia---a teraz?!!!
  • ~WERY
    (2011-06-16 19:59)
    WSZYSKIE SĄ MAKABRYCZNE JEDYNIE P TUSK TO FAJNA BABKA
  • ~usa
    (2011-06-15 04:37)
    Zazdrosc nie ma granic juz w koncu dajcie ludziom spokuj.
  • ~elka
    (2011-06-14 23:40)
    Małe sprostowanie. Agata Buzek zaczęła grać w filmie, zanim jeszcze jej ojciec znalazł sie w polityce. Przez ostatnie lata wystapiła w wielu filmach niemieckich. W Niemczech nikt jej nie kojarzy w ogóle z Jerzym Buzkiem. Wiec jej akurat nazwisko ojca do niczego nie było potrzebne. To tak gwoli ścisłości.
  • ~przywalmi
    (2011-06-14 11:04)
    może byście za czeli promować prawdziwych Polaków
    Np Kłamczyśkiego i łojca przekręta
  • ~lekarz
    (2011-06-14 08:56)
    misiek2011-racja
  • ~janek
    (2011-06-14 08:13)
    Ludzie a może weźmiecie słowniki ortograficzne???
  • ~antek.m.
    (2011-06-14 07:24)
    Z tą Kaczynską to przesada to młoda czarownica.
  • ~tomek
    (2011-06-13 18:13)
    z Monika Jaruzelska to juz przegieliscie... Boze do kad ten kraj zmierza. Masakra, czy ten czlowiek zostal wybrany na prezdynta w demokratycznych wyborach???