• ~lolus
    (2011-06-04 13:54)
    nie należę do osób którzy oceniają Kobiety bo wszystkie są eleganckie w miarę swoich finansów ale gdy taki smutas jest w środku to najpiękniejsza kreacja traci swój blask a kobieta wdzięk i urodę.
  • ~no.to.sru.
    (2011-06-06 17:09)
    jacykow...
    bardziej przypomina menela..
    z całym aszacunkiem probuje buc oryginalny wychodzi wiocha..
  • ~wiejenudą
    (2012-12-08 20:01)
    skoro takie markowe te ich kreacje to czemu nie napiszecie jakiej marki
  • ~Gość
    (2011-08-24 02:38)
    Żal mi was ludzie płaszczycie sie przed nimi jak nie wiadomo przed kim.
    Jedyną osobą nawet ładną jest Doda,najbardziej podoba mi sie w niej to że ma gadane i odpowiedz w każdej sytuacji :D
  • ~maja
    (2011-06-09 20:18)
    jola jesteś piękną ,odważną,kobietą zawsze za taką ciebie miałam .
  • ~zetzet
    (2011-06-09 18:14)
    Jak ktos mowi ,ze Kwasniewska jest ladna,to ja zalamuje rece.Czy nie widzicie jej kosciastych policzkow?Wyglada jak Mongolka.To jest bardzo pospolita uroda,jej pasuje scierka i miotla.Co ciekawego jest w jej stroju?Zwykla, pospolita sukienka i torba duza,ciezka,ktora absolutnie nie pasuje do sukienki,raczej do plaszcza.Torba moze droga,ale bardzo brzydka,za darmo nie chcialabym jej miec.
  • ~GOŚĆ
    (2011-06-09 17:05)
    dajta spokój jakie gwiazdy? proszę o litość one są tylko na niebie
  • ~kaja
    (2011-06-07 23:47)
    Jolanta Kwasniewska zawsze wyglada pieknie /bardzo elegancka Dama.
  • ~janek
    (2011-06-06 20:53)
    Jacyków odlatuje na Marsa ludzie brak stylu klasy kompletne nieporozumienie a on z jakiej planety ludzie kochani jak ten człowiek w telewizji wylądował o matko ratuj nas przed takim zalewem
  • ~fanka
    (2011-06-06 20:44)
    gratulacje dla Pani J kwaśniewskiej chciałabym taką piękną siostre mieć i do tego sama klasa ,kultura ,inteligencja ,takt,powinna poważnie rozważyc czy na dobre nie powinna uczyć stylu już najmłodzszych wielu sukcesów dla Pani Jolanty.Gwiazdy Polskie na nauki Stylu do Pani Joli.