• ~to znowu ja
    (2011-04-19 21:55)
    Palikot swietnie,bez konwenansow ale z eleganckim nonszalanckim luzem. Zona piekna,subtelna kobieta
  • ~ja
    (2011-04-19 01:09)
    Ramona Rey świetnie!
  • ~sluchacz
    (2011-05-02 15:40)
    Z pewnością przykre jest akurat to, że ostatnio odpycha się w tym kraju muzykę poważną, nie tylko samą instrumentalną, ale zwłaszcza operową, operetkową. Dziś nie tylko np w Fakcie, ale i w Polityce czyta się: Turandot-Trelinski-Kudlicka. To kompozytorzy!? To film,sztuka czy jednak opera! Teraz jest od ekstrawaganciej premiery do premiery? Trzeba do Mediolanu, Turynu czy N.Yorku jechać aby mieć stały, żelazny repertuar. Opera powinna pozostać bardziej tradycyjna, gdzie szanuje się piękno samej muzyki, docenia wykonawców, stroje są bardziej tradycyjne i gdzie nie ma każdych zachcianek inscenizacyjnych oraz celebrytów z show i projektantów. Żenujące. Bogaci na pewno.
  • ~Alinka
    (2011-04-22 04:18)
    Re: Gość. Paluszków u nóg nie odsłania się podczas wszelkich sytuacji oficjalnych, a szczególnie dyplomatycznych Natomiast Herbuś można zarzucić,że to jest suknia balowa.
    Autora natomiast można wyśmiać za sformułowanie:,,dostojni goście" . O dostojeństwie Palikota piszcie na Prima Aprilis.
  • ~drago
    (2011-04-25 17:39)
    "Elita" - żenująca. Jednak nie zgadzam się z Wami co do E. Herbuś. Jesteście chyba troszkę uprzedzeni. Jedyna ładna para w tym zestawie - to ona i Treliński.
    Co do inscenizacji... Każdy widz ma prawo mieć własne zdanie ( nawet najbardziej radykalne), ale - coś za coś! Każdy reżyser ma prawo do własnych przemyśleń i własnego widzenia tematu.
    Treliński potraktował "Turandot" zupełnie inaczej, niż wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, ale przyjrzyjcie się JESZCZE RAZ tej bardzo współczesnej koncepcji. Owszem, jest piętrowa, owszem, jest wielowątkowa, ale i gorzka, i demaskatorska ( Ping, Pang, Pong- genialnie pokazane medialne marionetki!), i osobista. Zobaczcie to jeszcze raz, zmienicie zdanie - pod warunkiem, że nie potraktujecie inscenizacji jak kalejdoskopu...
  • ~J
    (2011-04-27 22:05)
    jaka płemiera takie wdzianka...
  • ~jana
    (2011-05-01 11:20)
    herbus analfabetka kurdupel i miernota tepy lachonek znalazl starego faceta i usiluje nam wmowic ze jest elyta
  • ~toja
    (2011-05-02 10:36)
    takie czasy, że wszystko się nosi i wszędzie, byle z gustem. Herbuś wygląda wdzięcznie i ślicznie, a co tam robi kinga r? To dopiero obciach! Jak z ostatniego szeregu na wiejskim weselu! Ale skoro taką mamy elitę, to niech sobie będzie, a co! Gdyby nie ta szumna nazwa, pewnie nie byłoby czego komentować, a tak to jest.
  • ~maja
    (2011-04-23 22:03)
    dostojni goscie tepa panna herbus i reszta lachonkow krazacych smieszny rezyser ze swoja sraka karlem mysleli ze zawoiowali wystep klapa zenujaca
  • ~gklewski