• ~to porazka
    (2011-02-07 21:36)
    Kolenda Zalewska najgprzej ubrana. Sukienka pokazuje nieproporcjonalnosc figury, bary zapasnika,Buty chyba pozyczone , bo za duze, wygladaja jak kajaki.
  • ~sonja
    (2011-02-07 15:35)
    koszmarne baby
  • ~sikora
    (2011-02-08 14:22)
    Pani Beata Tadla jak zwykle z klasą. W pracy i na balu świeci nie tylko ale fachowością .
    Pozdrawiam Panią Beatę i życzę aby nigdy się nie zmieniła.Oglądanie wiadomości w jej towarzystwie to naprawdę przyjemność
  • ~prawdzic
    (2011-02-09 15:38)
    przecież panie wywodzą się w większości z ludu pracującego miast i wsi,w tym z domieszką niejednokrotnie genów pejsowatych,To nie Wersal.Zostawcie je w samouwielbieniu oraz ich menagerów.To są skutki,że przedwojenna inteligencja została wyeliminowana.
  • ~Mejon
    (2011-02-09 09:38)
    KRAŚKO typowy U B i mierne psy PL niech ustąpią z życia politycznego Prasowego Baran
  • ~Kazio
    (2011-02-09 08:51)
    piękne te nasze BURAKI, jak na warzywa oczywiście. Kazia Sz. ubrala sie w stroj żebraczy, chwalebne to.
  • ~jula
    (2011-02-09 09:51)
    co tam robi babcia olejnik
  • ~POdode
    (2011-02-08 18:40)
    Kolenda okropna. Brzydka twarz , męskie bary , nogi ixowate sukienczyna jarmarczna - strach na wróble
  • ~LUCYSIA67
    (2011-02-08 08:06)
    Jak łatwo się kogoś krytykuje i obraża!!! Też nie wszystkie kreacje i twarze podobały mi się, ale tu chyba komentują same ideały !!! ALE TAKICH NIESTETY NIE MA!!!
  • ~megasonda
    (2011-02-08 08:16)
    KObiety w krótkich sukniach, niektórzy faceci bez krawata - to jest bal czy potańcówka? Na prawdziwym balu galowym obowiązuje etykieta - jeśli wiecie o czym mówię - panowie smokingi i lakierki (w najgorszym wypadku ciemne garnitury), kobiety długie suknie i wysokie obcasy. Żal i śmiech ogarnia widzą "panienki" w kozaczkach. To nie remiza!!! Nie macie na to - nie silcie się bo to wygląda jak PRL-owski obciach. O intelekcie i twarzach się nie wypowiadam bo każdy ma taką jak na to zasłużył. Większość facetów ma ryje kartoflane i są otyli!