• ~ZXG
    (2011-01-23 13:22)
    Jako babcie to są piękne.
  • ~adam
    (2011-01-24 06:29)
    mnie na widok tych pań momentalnie opadł i tyle w temacie
  • ~abstynent
    (2011-01-24 07:52)
    wystarczy na starość nie spaść się jak świnia i od razu wyglada sie lepiej!
  • ~anonimowy
    (2011-01-24 18:43)
    każda kobieta która ma kasę nawet jeśli jest babcią stać ją na to by dobrze wyglądać .
  • ~Adam2
    (2011-01-28 23:39)
    A mnie na widok tych PAŃ od razu się podnosi. I tego sie trzymam.
  • ~Anna
    (2011-01-28 23:41)
    Nie widzieliście babola na widok której mojemu meżowi sie podnosi.To ci heca.
  • ~REX
    (2011-01-28 23:49)
    Smakoszy na starocie nie brakuje!!!Gratulacje!
  • ~ala
    (2011-02-03 20:27)
    strasznie jestescie nie tolerancyjni i zakompleksieni zycze sobie abym tak wygladala na starosc
  • ~Jacek
    (2011-02-08 22:48)
    ... prawdziwa kobiecość nie jest zależna od wieku,te panie są piękne w swoim przedziale wiekowym . Mężczyżni gorzej się starzejąi
  • ~unleashed_dog
    (2011-02-11 17:08)
    Najlepiej z nich wszystkich jest zakonserwowana Goldie Hawn.Zawsze byla sekowna kobieta
  • ~Emeryt
    (2011-02-25 23:00)
    Beata Tyszkiewicz-legendarna prostytutka dla vipów
  • ~pzdr
    (2011-03-20 18:44)
    ha -smieszne- pani Sarah Palin to nic innego jak po prostu dobry "milf" - "dokopcowanie" jej do pozostalych jest dosc smieszne - to moze dorzucmy jeszcze ta panenke co zostala babci przed 30 - dlatego ze jest babcia - dosc dobrze "porobiona " pani szapolowska - a goldi hawn - kiedys byla niezla - ale dzis kompletnie nie - ta wyglada jak siostra swojej corki - nie - widzialem jej zdjecia - niestety lata zrobily swoje - a to ze sie jakos trzyma to dzieki chirurgii i kosmetykom
  • ~Iza
    (2012-01-03 10:45)
    Pani B.Tyszkiewicz jest symbolem piękna dla wielu, legendą kina, ale jej maniery są fatalne, zauważyłam to, kiedy miałam okazję być na spotkaniu promującym jej książkę, póżniej rozmowy, lampka wina, miło, ale byłam zaskoczona.

Może zainteresować Cię też: