• ~Iza
    (2012-01-03 10:45)
    Pani B.Tyszkiewicz jest symbolem piękna dla wielu, legendą kina, ale jej maniery są fatalne, zauważyłam to, kiedy miałam okazję być na spotkaniu promującym jej książkę, póżniej rozmowy, lampka wina, miło, ale byłam zaskoczona.
  • ~pzdr
    (2011-03-20 18:44)
    ha -smieszne- pani Sarah Palin to nic innego jak po prostu dobry "milf" - "dokopcowanie" jej do pozostalych jest dosc smieszne - to moze dorzucmy jeszcze ta panenke co zostala babci przed 30 - dlatego ze jest babcia - dosc dobrze "porobiona " pani szapolowska - a goldi hawn - kiedys byla niezla - ale dzis kompletnie nie - ta wyglada jak siostra swojej corki - nie - widzialem jej zdjecia - niestety lata zrobily swoje - a to ze sie jakos trzyma to dzieki chirurgii i kosmetykom
  • ~Emeryt
    (2011-02-25 23:00)
    Beata Tyszkiewicz-legendarna prostytutka dla vipów
  • ~unleashed_dog
    (2011-02-11 17:08)
    Najlepiej z nich wszystkich jest zakonserwowana Goldie Hawn.Zawsze byla sekowna kobieta
  • ~Jacek
    (2011-02-08 22:48)
    ... prawdziwa kobiecość nie jest zależna od wieku,te panie są piękne w swoim przedziale wiekowym . Mężczyżni gorzej się starzejąi
  • ~ala
    (2011-02-03 20:27)
    strasznie jestescie nie tolerancyjni i zakompleksieni zycze sobie abym tak wygladala na starosc
  • ~REX
    (2011-01-28 23:49)
    Smakoszy na starocie nie brakuje!!!Gratulacje!
  • ~Anna
    (2011-01-28 23:41)
    Nie widzieliście babola na widok której mojemu meżowi sie podnosi.To ci heca.
  • ~Adam2
    (2011-01-28 23:39)
    A mnie na widok tych PAŃ od razu się podnosi. I tego sie trzymam.
  • ~anonimowy
    (2011-01-24 18:43)
    każda kobieta która ma kasę nawet jeśli jest babcią stać ją na to by dobrze wyglądać .
  • ~abstynent
    (2011-01-24 07:52)
    wystarczy na starość nie spaść się jak świnia i od razu wyglada sie lepiej!
  • ~adam
    (2011-01-24 06:29)
    mnie na widok tych pań momentalnie opadł i tyle w temacie
  • ~ZXG
    (2011-01-23 13:22)
    Jako babcie to są piękne.

Może zainteresować Cię też: