• ~antyl
    (2010-12-11 10:44)
    ogólnie słabizna za ciężkie pieniądze
  • ~fotografka
    (2010-12-15 15:41)
    Chciałam zauważyć tylko, że niewidomy i bezręki alkoholik zrobiłby lepsze zdjęcia. I nie mam tu na myśli braku photoshopa, ale to, co już ktoś zauważył - perspektywa nieco "od góry", złe oświetlenie na niektórych, często obrzydliwe tło, robiące nieprzyjemne wrażenie w kontekście całego zdjęcia, słowem - jest to dowód na to, że KAŻDY może być fotografem
  • ~Charlotta
    (2010-12-28 19:24)
    Anna Popek wygląda tak jakby sukienke wyciągnęła z szafy swojej babci:/ , a Brodka to totalna porażka... :///
  • ~hihihi
    (2010-12-20 11:50)
    A tę Frycz to z bidula wypuścili? Nie mógł jej tatuś dać na sukienkę
  • ~nobel
    (2010-12-20 11:48)
    Frycz Brodka i Lesz -miss Kocmyrzewa! Duże brawko za kreacje i śliczne nóżki. Ja pie...lę, ale poruta!
  • ~anaia
    (2010-12-20 11:45)
    BRODKA zrób coś ze sobą, na litość boską! Jesteś beznadziejna od stóp do głów, od tych niebieskich butów po okropną fryzurę. Nie stać Cię na stylistę?
  • ~kobieta
    (2010-12-20 11:41)
    Fatalne zdjęcia deformująe proporcje ( krótkie nogi, wielkie głowy) to taka moda obecnie. W zachodnich czasopismach wszystkie zdjęcia celebrytów tak wyglądają. Dziwię się, że tym fotografom jeszcze któraś z pań po ryju nie nastukała! Ale swoją drogą i one powinny się nauczyć ustawiać te swoje krzywe nożyny!
    A kreacje? Czarna rozpacz. Elegancja to dziś zapomniany temat. Dzisiaj są przebierańcy.
  • ~Arizona
    (2010-12-19 19:23)
    Żadna kreacja nie jest trafiona a w ogóle nie ma na kogo popatrzec z przyjemnością , jedne maja głowy jak konie a pozostałe nózki "kozie"
  • ~ulka
    (2010-12-13 18:47)
    Pierwsza z lewej to Wendzikowska super kobieta, klasa.
  • ~Anka
    (2010-12-13 17:05)
    Ktoś fotografuje te panie z góry, wtedy głowa i korpus wychodzą duże, a nóżki króciutkie, prawie ich nie ma. To najgorsze fotografie mody jakie widziałam!! W tym obiektywie każda super zgrabna babka wygląda pokracznie.
  • ~ooo!
    (2010-12-11 13:02)
    tadla-jakie krotkie nozki jak u kaczuszki
  • ~ajajaj
    (2010-12-18 21:56)
    zasta,tnawiam sie kto tym paniom zrobil taka krzywde i wypuscil je z domu bez patrzenia w lustro,czy juz same nie potrafia ocenic w czym dobrze wygladajato poniekad lekcewazenie fanow,pamietaja pewnie niektore panie czasy,kiedy artystki kreowaly mode na festiwalach ,na drugi dzien cala ulica je nasladowala ale co to byly za kreacje! a te ciuchy od ;modnych i zbzikowanych;kreatorow,pozal sie boze sami ubrani jak lachmaniarze i jeszcze nam wmawiaja ze tak jest swietnie,na ogol smiac sie chce,wsadzi taki jeden kapelusik w chabrze i caly hepi a te nienkie i krzywe o zgrozo nogi,czy to napewno polskie dziewczyny
  • ~Anita
    (2010-12-13 07:45)
    Wendzikowska najlepiej a najgorzej Frycz, Brodka, Schejbal i Popek. Reszta średnio. Oto moje zdanie
  • ~Zygmunt Kamienski
    (2010-12-13 03:47)
    TO SKIELETOW LUDY---DLA IDYIOTOW ZWIDY ; A NIE CUDY //??? BLIZEJ IM DO OBOZOWEJ PROPAGANDY -NIZ DO ZYCIA ---PRAWDY ?CZM SIE CIESYC---JAK W OKOLO---NEDZA ;BIEDA -CHUDO I GOLO--TO NIE WESOLO--A ZAL PO--WASZYCH --BEZMUZGOWYCH GLOWACH - z rusztu ?
  • ~zibi
    (2010-12-12 19:46)
    Brodka jak zwykle - totalna porażka - kto ją ubiera???
  • ~ooo!
    (2010-12-11 17:20)
    przepraszam Panią Tadlę za komentarz z 13,02 wygląda Pani ślicznie,to było bardzo głupie ,co napisałam,bardzo przepraszam ,proszę przebaczyć
  • ~y
    (2010-12-10 15:39)
    Ta pierwsza z lewej to Herbuś, czy Urbańska?
    Nie odróżnisz tych dwóch od siebie za chińskiego boga!
  • ~ma
    (2010-12-10 13:24)
    Naj z naj - Olszówka!!!
    Reszta - galeria połamańców łamane przez anoreksja łamane przez dzidzia piernik.
  • ~salon mody
    (2010-12-10 12:28)
    brodka z krzywymi nogami,minge chyba prezentuje wydente usta,wiekszosc w koszulach nocnych ze szkolki niedzielnej,dode w tych butach wygielo jak miecz turecki ,porazka.
  • ~ozi
    (2011-01-21 10:29)
    Kreglicka jak zwykle z klasą przebiła wszystkie