• ~Ed
    (2010-08-04 16:41)
    No fajnie, a gwiazdy gdzie?
  • ~zdegustowany
    (2010-08-04 21:29)
    Co to za gwiazdy? nawaleni a fotograf to najbardziej - nawet kadru nie trzyma...
  • ~gość
    (2010-08-04 23:24)
    ooo! The Pupils!! <33
  • ~tajki
    (2010-08-04 18:48)
    Cerekwicka ? co ona z siebie zrobila , yyyyyyy ble
  • ~danatwa
    (2010-08-04 20:00)
    a dlaczego tym "gwiazdom"poucinano glowy?/ co to za fotograf??
  • ~Depesz
    (2010-08-05 11:24)
    Gwiazdy?Przecież to pop zbieranina.Promujcie nadal takie festiwale.Szkoda,że o dobrej muzyce czy filmie nie napiszecie.
  • ~Ewa
    (2010-08-05 13:54)
    Słowo gwiazdy spowszedniało ,ja już się przyzwyczaiłam ,można przecież być na przykład gwiazdą wieczoru w swoim towarzystwie i nikt tej osoby z poza kregu nie musi znać,tak to sobie tłumaczę.
  • ~g.
    (2010-08-05 13:56)
    A Wydra to jakby z kiepskiego muzeum figur woskowych wyjęty i postawiony.
  • ~robert m
    (2010-08-05 19:50)
    Cerekwicka jaka locha yyyyyyyyy
  • ~roberto
    (2010-08-08 09:30)
    hrabia z budy, ruskiej budy, marszałek Bronisław Komorowski, dzisiaj prezydent, powiedział pod adresem urzędującego wówczas prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, prof. Lecha Kaczyńskiego, który póżniej zginął w katastrofie smoleńskiej; (...) "jaki prezydent taki zamach", "skończy się okres ochronny na kaczki", "może prezydent będzie gdzieś leciał i wszystko się zmieni" etc. etc. ... czy prezydent Bronisław Komorowski przeprosił ? Nie, nigdy nie przeprosił! Czy przeprosi ? czy odstąpi od platformerskiej retoryki "wojny polsko-polskiej" ogłoszonej na prezentacji swojego "honorowego" komitetu wyborczego a wszczętej przez PO i rząd już po przegranych wyborach w 2005 roku ?... pożyjemy zobaczymy. - Czy Ci co dzisiaj krytykują Jarosława Kaczyńskiego, że nie było go na uroczystości zaprzysiężenia prezydenta Komorowskiego byliby obecni na tej uroczystości gdyby wyżej cytowane chamskie, aroganckie i haniebne wypowiedzi marszałka Komorowskiego, dzisiaj prezydenta RP, dotyczyły ich brata ? brata bliżniaka ?