• ~daj mi tę noc
    (2011-03-01 00:40)
    wyjątek stanowi w tym gronie ta górolka...co robi w reklamie w pewnym banku..
  • ~face to face
    (2011-03-01 00:38)
    No tak..wystarczy spojrzeć pobieżnie..aby dojść do wniosku jaki kraj takie gwiazdy.. nie dajcie się uwieść mediom.. nawet jeśli to one decydują kto zabłyśnie a kto zgaśnie na polskim firmamencie...żal nie ma już ludzi z klasą wszystkich ..korniki poryły dawno.
  • ~betty
    (2011-01-14 11:58)
    no!!! stryj to nie "wariat" to najbardziej inteligentny polityk o bardzo trudnym charakterze no i ma złych doradców (pieniaczy) a !!! z -prawdziwą polką i toleracyjną- j.w. ...zupełnie się z jej tezą zgadzam
  • ~ewis
    (2010-11-04 19:46)
    popieram komentarz,,,obserwatora,,,
  • ~mm
    (2010-09-13 10:54)
    Pani Marta Kaczyńska pewnie dlatego iż otrzymała pokaźne odszkodowanie za śmierć rodziców, no i zrobi karierę u boku stryja "wariata"
  • ~obserwator
    (2010-08-17 11:26)
    W naszym kraju brak jest jakichkolwiek zasad moralnych , wystarczy mieć pieniądze i trochę znajomości stąd tyle gwiazd często bez dorobku artystycznego, a o wszystkim decydują tzw. media.
  • ~prawdziwa polka i tolerancyjna
    (2010-08-16 19:13)
    zgadzam się z "kotkiem", że "to nie Polacy tylko media kreują" i tak zwane gwiazdy, i kandydatów na prezydenta, a ludzie nie mając własnego zdania ulegają mediom i wierzą co im wmówią a jedni i drudzy na tym robią pieniądze. Ja też znam wiele ciekawszych gwiazd i kandydatów na prezydenta (a nie tylko Komorowski i Kaczyński) zgadzam się, że o nich się nie mówi bo mediom by straty przyniosły dlatego ważne jest by mieć swój rozum i nie dać się przekabacić tym z gazety wyborczej, TVN czy TRWAM.
  • ~1-11
    (2010-08-04 07:52)
    To nie są żadne gwiazdy, jedynie gwiazdy PRL-u. I za co im płacić tyle kasy.
  • ~URZECZONY
    (2010-08-03 11:16)
    A GDZIE NAJPIĘKNIEJSZA - LAURA SAMOJŁOWICZ ?
  • ~kotek
    (2010-08-03 09:19)
    to nie Polacy tylko media kreują tak zwane gwiazdy a ludzie nie mając własnego zdania ulegają mediom i wierzą co im wmówią na tym robią pieniądze znam wiele ciekawszych postaci ale o nich się nie mówi bo mediom by straty przyniosły dlatego ważne jest by mieć swój rozum i nie dać się przekabacić komuś
  • ~ola
    (2010-07-31 02:02)
    no jak Maryla Rodowicz jest jeszcze cos warta to polacy nie maja gust ,ani sluchu
  • ~cerber
    (2010-07-30 16:58)
    Co w tym gronie robi M. Kaczyńska? To chyba jakaś kpina
  • ~Polak.
    (2010-07-30 15:22)
    Większośż z nich to kobiety bez zasad,osiągają sukcesy za łóżko.