• ~mmarekm
    (2010-10-30 20:22)
    Ludzie czy wy uważacie że umieszczenie jakiegoś pacana tutaj zrobi z niego gwiazdę nie znam nikogo z tych co tutaj są.W-wka jest żałosna zapewne chcecie się porównywać NY bałwany.
  • ~Zal
    (2010-10-25 15:03)
    Nie znacie otylii? idioci zaj3bani ?
  • ~S.B.
    (2010-08-23 23:15)
    Ludzie wypowiadający się tutaj, jesteście żałośni jeżeli nie rozpoznajecie TWARZY TEATRU . Domniemam ,że wasze oczy zaszły bielmem lub macie jaskrę !
  • ~booboo
    (2010-08-10 19:51)
    które to te gwiazdy?
  • ~fanisko
    (2010-08-07 15:45)
    Różnej wielkości są gwiazdy. Są także czarne dziury. Czy to takie zjawiska?
  • ~Kosmoolitanin
    (2010-08-06 10:09)
    POlska nędza!!! Na szczęście nie jeżdżę na polskie morze oglądać taką badziew.
  • ~Prażanin
    (2010-08-02 17:43)
    Ej Maruda!!! Uważaj co piszesz! W czym Ci przeszkadza warszawska Praga, uważasz, że na praskich podwórkach bywają mnie przystojni ludzie niż na Twojej wsi?
    Co do gwiazd na fotkach, to przyłączam się do poprzedzających wypowiedzi... to nie są gwiazdy, to nawet nie są gwiazdeczki. To są wykonawcy epizodów w serialach, których scenariusze pisane są na kolanach w pociągu z domu do Wa-wy
  • ~roko
    (2010-08-01 09:15)
    nazywanie tych i takich osob gwiazdami lub nawet pieknymi gwiazdami,jest kpina
    z podstawowych zasad oceny.Niektore sa nawet /tylko/ladne. Co do gwiazdy,
    byle poczatkujacy aktorzyna,piosenkarz,od razu jest gwiazda -toz to robienie
    wody z lodu na biegunie,to nie idzie tak szybko. To ze ktos jest dziecie kogos, z
    kims sie polozyl - to sie nazywa inaczej.
  • ~stiff
    (2010-07-31 21:40)
    Jak na gwiazdy to wyglądają całkiem przeciętnie,a ponadto ja ich nie znam
  • ~arabella
    (2010-07-29 00:25)
    Refleks szachisty….
    Szczątki polskiego Tu-154,M , który uległ katastrofie 10 kwietnia “Leżą pod gołym niebem” od prawie 4 miesięcy. Polska prokuratura ROZWAŻA,……. “czy nie zwrócić się do strony rosyjskiej z wnioskiem o dodatkowe zabezpieczenie szczątków Tu-154M, które są złożone na płycie lotniska w Smoleńsku” - poinformowali prokuratorzy podczas środowej konferencji prasowej
    w Warszawie w odpowiedzi na pytania dziennikarzy.

    Nie wiem dlaczego nasi prokuratorzy używają określenia “dodatkowe” kiedy wiadomo, że póki co szczątki te w żaden sposób nie są zabezpieczone
    a wkrótce ich w ogóle nie będzie bo są stale po kawałku, co ciekawszym, rozkradane !

    “We wniosku o pomoc prawną rozważamy zawarcie takiego postulatu, aby zabezpieczyć szczątki samolotu, które spoczywają na płycie lotniska, poprzez przykrycie namiotem. (…) Nie wiem, czy na tym lotnisku znajduje się hangar albo czy była możliwość złożenia szczątków w hangarze. Leżą na płycie pod gołym niebem” - powiedział szef Wojskowej Prokuratury Okręgowej
    w Warszawie płk Ireneusz Szeląg.

    Niestety jak się dzisiaj przekonali przedstawiciele rodzin ofiar oraz dziennikarze, polscy prokuratorzy wojskowi są bardzo grzeczni, mili, uczynni, niezwykle spokojni ale bidoki, niewiele albo prawie nic nie mają, tzn. w ogóle nie mają dostępu do żadnych znaczących w śledztwie dowodów… i niewiele, prawie nic, nie wiedzą ! Pozbawieni politycznego wsparcia ze strony polskiego rządu sami są bezradni w kontaktach ze stroną rosyjską, która dotychczas nie załatwiła do końca żadnego wniosku polskiej prokuratury i nie jest nawet wiadome czy i kiedy to uczyni !!!

    Przy najbardziej spokojnym, pozytywnym i optymistycznym nastawieniu do polskiej prokuratury i wiary w jej dobrą wolę, indolencja polskich prokuratorów wojskowych jest rozbrajajaca do tego stopnia, że i złość i litość zarazem bierze.

    W takim tempie to polskie śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej potrwa jeszcze co najmniej kilka lat.
  • ~asdf
    (2010-07-27 16:47)
    gwiazdą światowego formatu jest też nasz woźny zygmunt po tym jak bohatersko wyciągnął głowę kujona z pisuaru na 1 piętrze ;P
  • ~z piwnicy
    (2010-07-27 13:28)
    Do wszystkich poprzednich wpisów .A p.Otylia Jędrzejczak to niby kto ?
    Jeżeli nie znacie tej kobiety to współczuję !
  • ~daba
    (2010-07-27 11:55)
    Gdzie ty tu widzisz gwiazdy ? chyba na niebie
  • ~Kto t taki?
    (2010-07-27 11:38)
    OMG, kto to jest. Ludzi z PGR-u na wczasy poslali, czy co?
  • ~Polish boy
    (2010-07-26 16:26)
    Jaki kraj, takie gwiazdy ;)
  • ~Mariano
    (2010-07-26 09:52)
    Kto przy zdrowych zmysłach nazywa GREMLINY gwiazdami?
  • ~abc
    (2010-07-26 07:18)
    no na zdjęciach same gwiazdy Chyba raczej komety za którymi ciągnie się tylko warkocz smrodu
  • ~krystyna
    (2010-07-25 20:49)
    Szkoda że zdjęcia nie są podpisane , ja nie wiem ktp na nich jest .
  • ~t.85
    (2010-07-25 14:46)
    takich gwiazd jak te na fotkach. znajdziecie na kazdej plaży celulitis, sadlo itp. nie znam nikogo
  • ~JACEK