Weronika Rosati kolekcjonuje nie tylko autografy i pamiątki po gwiazdach Hollywood, ale także ubrania. Odzieżowe zakupy aktorka robi w sposób rozsądny i przemyślany. Nie kupuje pod wpływem emocji, lecz wybiera dokładnie te rzeczy, które sobie upatrzyła. Woli też zainwestować w ubrania lepszej jakości i droższe, ale o ponadczasowym, klasycznym charakterze, które będą jej długo służyć i pasować do wielu stylizacji.

Reklama

Wolę poczekać i uzbierać pieniądze na coś, co sobie wybiorę, coś wyjątkowego i mieć kolekcję takich rzeczy, które mi starczą na dłużej – mówi Weronika Rosati agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda nie ukrywa, że zdarza jej się kupować ekskluzywne ubrania i dodatki. Do najbardziej luksusowych rzeczy w jej szafie należy niewielka torebka Chanel, którą kupiła dzięki gaży za rolę w amerykańskim filmie „USS Indianapolis: Men of Courage”. Zagrała w nim żonę głównego bohatera, w którego wcielił się Nicolas Cage.

Tę torebkę kupiłam od mojej przyjaciółki, za mniej więcej 1/4 jej ceny, więc nie po całości, bo te torebki są dość drogie. Ale kupiłam ją, ponieważ to były pieniądze o specjalnym dla mnie znaczeniu i uznałam, że chcę je przeznaczyć na coś, co mi starczy na całe lata – mówi Weronika Rosati.

Aktorka uważa, że klasyczne ubrania i dodatki takie jak torebka Chanel można nosić przez lata, ponieważ nigdy nie wychodzą z mody.

Tak naprawdę tę torebkę noszę cały czas. Ale ona przez to też, że jest klasyczna, to się nie nudzi – mówi Weronika Rosati.

Cennym nabytkiem jest także dla aktorki bluza z limitowanej kolekcji Topshop „Unique”. Wypuszczona w 2012 roku kolekcja została błyskawicznie wyprzedana i obecnie jej zdobycie jest niezwykle trudne. Bluza, która zachwyciła Weronikę Rosati, ma na przodzie aplikację w postaci zdjęcia Elizabeth Taylor w roli Kleopatry.

Rihanna miała na sobie tę bluzę, więc niemożliwe było jej zdobycie, ale po paru latach udało mi się ją dostać na eBayu, więc dla mnie to jest najcenniejsza rzecz – mówi aktorka.