Czubaszek o aborcji i Cejrowskim: Gdyby mi się trafił taki synek...

| Aktualizacja:

„Porażką było zajście w ciążę, a nie jej usunięcie” – powiedziała w programie "Raz lepiej, raz gorzej" w stacji TTV Maria Czubaszek. W rozmowie z Moniką Richardson i Pawłem Lorochem pisarka po raz kolejny poruszyła temat aborcji.

wróć do artykułu
  • ~tennesy
    (2013-11-29 00:19)
    Chyba w końcu ktoś, kto będzie miał dość tego ***** da jej ... do myślenia.
  • ~iza
    (2013-09-25 17:15)
    żałosna ..i szydło z worka wychodzi,jacy wielcy sa nasi pseudo artyści...zwymiotować na was a nie słuchac,,CZUB-aszek
  • ~dorka
    (2013-08-26 22:57)
    Jak zawsze fantastyczna! Inteligentny dowcip i niebywała zdolność nazywania rzeczy po imieniu.Cejrowskim nie należy się przejmować.Zdjął buty żeby słomy nie było widać.
  • ~Stanisław
    (2012-10-08 19:13)
    Nie było by porażką jak byś wzięła do pyska zasuszona wiedzmo !
  • ~Fryderyk
    (2012-10-08 13:02)
    Gdyby była p. Czubaszek bardziej samokrytyczna, to wiedziałaby, że gdyby była zdolna do wydania dziecka na świat, to byłoby inteligencją zbliżoną nie do W. Cejrowskiiego, ale niej samej. A po drugie, idąc drogą jej dowcipu, należałoby powiedzieć, że jej matce brakło fantazji jej corki, bo ... Nie wiedziała kogo urodzi?
    Przepraszam, ale ta podstarzała Pani nie zdaje sobie sprawy jak bardzo żałośnie się ośmiesza!
  • ~Gieniu
    (2012-06-07 09:25)
    Mam sporo lat, ale gdybym miał tak córkę, jak Czubaszek dałbym na modły, by się znormalizowała i stała się normalnym człowiekiem, a nie dymiącym i śmierdzącym kominem fabrycznym, i myślała jak zwykły człowiek (co nie oznacza, iż niezwykła).
  • ~Felix
    (2012-06-07 02:09)
    Paradoksalnie, ku nieszczęściu W.C. byłaby to ze strony p. Czubaszek decyzja własciwa ze względu na szkodliwość społęczną jej żałosnych, zdegenerowanych wynurzeń.
    Zresztą, nie ma p. Czubaszek wyobraźni, bo jak może się przytrafić ktoś taki jak W. Cejrowski ktoś takiemu jak p. Czubaszek? Ale ta kobieta bredzi...
    Czy jej dzieci były takie same?... Przepraszam Was. zabite dzieci.
  • ~mefisto58
    (2012-05-28 22:52)
    I całe szczęscie dla nas wszystkich, że się Pani nie trafił. Wygląda Pani jakby przed chwilą wyszła z bramy po skonsumowanej nalewce, którą produkuje Pani idol-filozof z Lublina. Prawda jest taka, że nie jest Pani orginalna tylko żałosna.
  • ~Madzia
    (2012-04-01 10:02)
    Taki typy jak Czubaszek niepowinni się wypowiadać, bo to co mówi jest strasznie głupie.
  • ~przechodzień
    (2012-03-31 21:36)
    Pewnie, że "porażką było zajście w ciążę, a nie jej usunięcie". Po pierwsze, sprawca nieznany, był chyba kompletnie pijany albo ślepy.
    Po drugie, w tym przypadku, po alkoholowym i tytoniowym wyniszczeniu , marnej aparycji i podobnym rozumie co to by wyszło.
    Zwykle nie zniżam się do takich ... trudno przejść obojętnie
  • ~mak
    (2012-03-31 19:06)
    Wolę smutną prawdę Pani Czubaszek niż hipokryzję pań i panów piszących komentarze na czele z p. Cejrowskim. Wszyscy potępiają aborcję a najwięcej Polek wyjeżdża za granicę, by jej dokonać. Poczytajcie raporty krajów na ten temat.
  • ~ewa
    (2012-03-23 16:45)
    Pani Mario - zabójstwo jest zabójstwem - niezależnie od filozofii, którą się potem wspiera. Po prostu. A pani wypowiedż, co do Cejrowskiego, a właściwie jego mamy, jest chamska
  • ~LEGUŚ
    (2012-03-23 11:55)
    gdyby jej rodzice mieli jej poglądy to nie musielibyśmy ani jej słuchać ani jej oglądać
    p.WOJTKU TAK TRZYMAĆ
  • ~Hamilton
    (2012-03-23 11:42)
    gdyby zdarzyl mi sie taki syn jak Cejrowski to dalbym sie wysterylizowaz z obawy ze moglby przydazyc sie jeszcze jeden, albo nawet wykastrowac, sicher ist sicher :)
  • ~.pet
    (2012-03-23 11:22)
    Stare pruchno jak nie ma argumentów to bełkocze-żenada.Lacie w domu siedziec i nie odbierac ludziom apetytu
  • ~Nieczubaszek
    (2012-03-23 11:08)
    Wielką PORAŻKĄ jej rodziców było, że w ogóle sama się urodziła. Ale kto to wtedy wiedział ??? Teraz już jest za późno. Jest żałosna.
  • ~winograd
    (2012-03-23 10:27)
    Stara lampucera, ceniłem ją kiedyś za dobre teksty do kabaretu IMA, ale obecnie jak zaczęła się dla kasy afiszować w TWA (towarzystwo wzajemnej adoracji), czyli z tzw europejskim lewactwem i rzekomą normalnością, to mam jej serdecznie dosyć. Zostaną po niej tylko kabaretowe teksty, a poglądy polityczno-społeczne do śmietnika.
  • ~wiosna
    (2012-03-23 10:25)
    NIE MAM SZACUNKU DO TAKICH GŁUPICH LUDZI JAK CZUBASZEK I JEJ PODOBNYCH
  • ~józek
    (2012-03-23 09:53)
    Wojtku Cejrowski dzięki Panu za te wypowiedziane pańskimi ustami, a natchnione od Boga, słowa o tej kobiecie Czubaszek, tak zgniła śliwka zrobi dużo gnoju w koszu zdrowych owoców.
  • ~fuj
    (2012-03-23 08:17)
    ta cygareta w pysku mowi sama za siebie..

Może zainteresować Cię też: