Anna Mucha o porodzie: orgazmu nie było

Rozczarowanie? Nie! aktorka twierdzi, że "i tak było fajnie".

wróć do artykułu
  • ~Troll
    (2011-12-01 18:13)
    Wstydziłaby się.
  • ~Boss
    (2011-12-01 19:23)
    Niech sie Mucha przyzna z kim się tak mocno kochała,ale nie chce wymienić żadnego nazwiska z Województwa.
  • ~Widac ze wam sie temat wyczerpal
    (2011-12-02 15:18)
    To wy mnie macie o czym juz pisac tylko o tej beznadziejnek kobiecie, 152 cm wzrosti i bez zarostu?
  • ~Maria
    (2011-12-02 14:46)
    A ja mimo negatywnych opini internautow gatuluje Ani ,zyczac szybkiego powrotu do formy.
  • ~lew staruchowicz
    (2011-12-02 13:51)
    No proszę przyjemność z nienarodzonym to chyba jakaś nowa dewiacja. Nareszcie! bo dawno nikt nic nowego nie wymyślił w tym temacie.
  • ~DinX
    (2011-12-02 11:49)
    Trudno mieć orgazm, skoro rodzi się przez cesarkę... To, że będzie rodziła przez cesarkę wiadomo było od początku, bo przy jej starannie skrywanej potężnej wadzie wzroku sięgającej 12 dioptrii - zwyczajnie mogłaby oślepnąć...
  • ~pytanko
    (2011-12-02 11:19)
    Unikam epitetów, ale tym razem zrobię wyjątek. Co za chamka!
  • ~gga
    (2011-12-02 11:36)
    Myśę,że osoba tak zdeprawowana przez Powiatowego ,nie powinna wypowiadać się w mediach,bo stanowi zagrożenie dla małolatów ,siejąc w ich głowach spustoszenie.Rodzice ,przeciwstawcie sie takim " rozpasanym " osobom.,niech one nie dyktują nowych wzorców zachowania naszej młodzieży !
  • ~Bywalec
    (2011-12-02 10:08)
    Czy jest ktoś kto przekona te "gwiazdy" by przestały mówić, a raczej by przestały wymyślać "inteligentne" i dowcipne kwestie, to nie ich specjalność. Wynik ich pomysłów jest taki, że ludziom "opada szczęka" kiedy słyszy się takie wypowiedzi. Ta "dziewczyna" chyba straciła właśnie ponad 80% swoich sympatyków. Kultura, ludzie ekranu, gazet i innych mediów, kultura i delikatność kobieca w każdym wydaniu, to podstawa. Osobiście już teraz nigdy bym się z nią nie umówił na randkę i starałbym się jej unikać. Coś strasznego.
  • ~rita
    (2011-12-01 23:24)
    Niedługo będzie opowiadała o swoich pobytach w klozecie. Baba gorsza od niemilca i na dodatek głupia jak but.
  • ~Gabaryty
    (2011-12-01 21:09)
    Z jej gabarytami podwozia to bylo jak pierdniecie.
  • ~Jola
    (2011-12-01 19:23)
    Zaraz bedzie w Vivie i pewnie bedzie wiecej takich opisow. Niestety wszystko jest na sprzedaz w dzisiejszych czasach. Zamiast cieszyc sie macierzynstwem,siedzi przed kompem. Widzialam jej zdjecia w ciazy w Vivie, straszne, ze tak mozna sie upadlac, seksowna bielizna, brzuch na wierzchu i szpilki. Zenada
  • ~do:ciusek, i tak wiem, że wszyscy mnie kochają
    (2011-12-01 18:57)
    Wypowiedz ponizej pasa! Czy "rozjechana", czy nie- tobie goowno do tego!
  • ~!!!!!!!
    (2011-12-01 18:17)
    ordynarne !
  • ~ciusek, i tak wiem, że wszyscy mnie kochają
    (2011-12-01 18:36)
    będąc tak na dole rozjechaną ustawicznymi odwiedzinami wszytkich producentów seriali i filmów, zapewniających jej prace trudno się dziwić, iż miała nie czuć...
  • ~FLY
    (2011-12-01 18:33)
    Ta pusta lala, tzw. aktorka, pokazała czarne końcówki swoich łap, żeby zwrócić uwagę na końcówki małej muszki. Potwiedziła fakt, że muchy mają bardzo mały mózg, lubią bzykać, no i bzykać się, a najbardziej to je ciągnie do mało pachnącego... (no czego to?)...
  • ~Stiff
    (2011-12-01 18:25)
    Nie wierzę musiała krzyczeć z bólu jak wszystkie kobiety od początku świata
  • ~wirtimirti kulikutu
    (2011-12-01 18:29)
    Tak to jest jak cały rozum poszedł w krocze.
  • ~+++
    (2011-12-01 18:17)
    Wszyscy mamy zycie prywatne i zycie intymne.
    Ta pani niestety o tym nie wie!
    Popieram wypowiedz tse tse.
  • ~XYZ
    (2011-12-01 18:17)
    To trzeba mieć pusto w głowie,wygadując takie pierdoły.