O jeden guziczek za daleko, odważny dekolt gwiazdy

| Aktualizacja:

Jolanta Fajkowska gościła na pokazie mody marki Deni Cler. Prezenterka TVP2 zjawiła się w bardzo odważnej kreacji

wróć do artykułu
  • ~nhg543
    (2011-10-07 08:45)
    ja pierdzielę... ale im odjeżdża... niedługo będą chodzić z gołą dupą byle się wycelebrytować...
  • ~po co
    (2011-10-07 08:47)
    Żałosne.
  • ~przywalmi
    (2011-10-07 09:10)
    Jesteście małolaty żałośni nawet natura robi podobnie popatrzcie sobie na kwiaty i są starsze to się bardziej rozchylają nim zwiędną i to jest naturalne więc czego chcecie by w życiu było inaczej są ludzie młodzi starsi i całkiem starzy i zajmujcie się swoim pokoleniem jeżeli nie możecie uszanować innych jeżeli się nie zaćpacie to wszystko wskazuje że tez się postarzejecie i co do jaskini się schowacie czy raczej dalej będziecie się pokazywać publicznie. Jak się komuś nie podoba niech nie ogląda nie ma przymusu jak na razie (bo jak wygra kurdupel to obowiązkowo trzeba będzie się zachwycać i mlaskać na kurdupla że niby to stary ale jary) Niestety to jest wielka Polska przywara wszystko wszystkim się widzi a o sobie cicho sza
  • ~domix
    (2011-10-07 09:20)
    makabra! Z takim biustem powinna chodzić w golfie!
  • ~jooz
    (2011-10-07 09:24)
    artykul pisal chyba nastolatek z radia maryja. co tzn. ze cos by bylo wskazane? wg piszacego? bo nie wg mnie i pewnie wielu innych. kazdy ma prawo robic co chce i nosic co chce. czasy sie jakby zmienily, prawda? Aha, slowo guziczek jest ze slownika dzieciecego, dorosli mowia-guzik. Naprawde, dziennikarzu-powtorz pare raze za mna: guzik.
  • ~Bulba
    (2011-10-07 09:30)
    W ramach kontraktu, musi reklamować klinikę, która wszczepiła jej implanty?
  • ~gościu
    (2011-10-07 09:38)
    Jak się jest takim pasztetem to trzeba cycki pokazywać. Jakiegoś kierowce tira może to zakręci
  • ~Mr Ed
    (2011-10-07 09:47)
    Pani Jolu
    Czy Pani jest już babcią ?
  • ~Lubie topless
    (2011-10-07 09:53)
    I bardzo pochwalam taki styl ubierania się.
    Dewotom i starym zakompleksionym dziadom dziękujemy
  • ~super nowoczesny
    (2011-10-07 10:03)
    babcie - ściągać majtki i staniki!
  • ~nowe prawo Ohma
    (2011-10-07 10:12)
    Odwaga w prezentowaniu leciwych wdzięków jest odwrotnie proporcjonalna do wieku prezenterki
  • ~MELANIA
    (2011-10-07 10:59)
    JEST ZACHWYCAJĄCA I MA CO POKAZAĆ ! A DEWOTOM W MOHERACH POLECAM SAMOBICZOWANIE NA USPOKOJENIE !
  • ~KaZet
    (2011-10-07 11:01)
    No i co ? Jeśli popatrzę pożądliwym w z r o k i e m to co mohery ?
    Zapuszkujecie faceta? Jak nazwiecie tę "dewiację". No pytam panią
    Radziszewską, jakąś cnotliwą "Fundacje" i te pozostałe obrończynie
    niewieściej c n o t y? A jak J e j szepne, że mi się podoba? A jeśli zaproponuję
    J e j spotkanie? Czy podpowiecie mi , żebym to robił przy zgaszonym,
    czy zapalonym świetle. Niektórym , to chyba przewraca sie w głowach.
    Chyba mężowie za dużo zarabiają .
  • ~vp
    (2011-10-07 11:19)
    A czyż nie jest interesująca kobietą ? i to jako całość.
  • ~gosc
    (2011-10-07 11:41)
    stare prochno ktore wstawilo sobie sztuczny biusu nie pomoze puder roz
  • ~władysław R
    (2011-10-07 11:47)
    Jak by mnie nazwali, gdybym miał o jeden guzik w rozporku za bardzo rozpięty Ci nowocześni postępowi antymoherowi europejczycy?
  • ~starszy ale nie zmechacony . . .
    (2011-10-07 12:16)
    Jeśli się k o m u ś nie podoba, niech nie patrzy. Może też udawać,że nie widzi,
    może w y l a czyć tv, może zamknąc oczy. Może też wstąpić do klasztoru.
    Po ulicy nikt nie chodzi z gołą pupą i bez stanika. Ale . . . jeśli ktoś idzie
    do sauny to zawsze może spotkać kogoś z nie odzianą p u p ą , a na plaży -
    - bez stanika. Wszystko co ludzkie . . . i nie udawajcie na siłe świętoszków.
  • ~Ten co wyautuje 9 października Tuska
    (2011-10-07 12:35)
    Jolka Jolka Ty to za młodu miałaś branie??? Szczepański szalał i mikrofonu kiedyś nie wyłączył???
  • ~agent bez maitek
    (2011-10-07 12:51)
    a co tylko mlode zdziry moga pokazywac majtki heeheh ,, dla mnie dobre ,,,
  • ~ADA
    (2011-10-07 14:46)
    'Ja jeszcze nie jestem taka stara" - chciałaby rzec.