Kiedy w mediach pojawiła się wieść o kolejnej ciąży Victorii, rozpoczęły się spekulacje, jakie imię będzie nosiła kolejna pociecha słynnej pary. Beckhamowie nie potwierdzali żadnych przypuszczeń i dopiero oświadczenie Davida, dotyczące narodzin dziewczynki ujawniło ten pilnie strzeżony sekret.

Reklama

"Jestem dumny i szczęśliwy, że mogę ogłosić narodziny naszej córki Harper Seven Beckham. Jest zdrowa, waży 3,5 kilograma i urodziła się dzisiejszego poranka, tutaj w Los Angeles. Victoria ma się naprawdę dobrze a chłopcy cieszą się, że będą mieli siostrzyczkę" - napisał na Facebooku dumny tata.

Skąd pomysł na tak nietypowe imię? Brytyjska prasa spekuluje, że Seven (ang. siedem) to szczęśliwa liczba Davida i jego numer na koszulce z czasów, gdy grał w ukochanym zespole Manchester United. Pomysł na Harper przypisuje się natomiast Victorii. Słynąca z zamiłowania do mody, miała dać córeczce imię pochodzące od jednego z najsłynniejszych modowych magazynów, czyli "Harper's Bazaar".

Nowo narodzona Harper Seven to czwarte dziecko Davida i Victorii Beckham. Para wychowuje już 12-letniego Brooklyna, 8-letniego Romeo i 6-letniego Cruza. Z narodzin dziewczynki najbardziej cieszy się ponoć Victoria, która liczy na to, że córka będzie dzieliła z nią pasję do mody.