Co w swej twarzy zmieniła Edyta Górniak? Znajdź różnicę!

| Aktualizacja:

Na jakiej imprezie by się nie pojawiła, zawsze wzbudza sensację. Tym razem jednak bardziej niż samą Edytą Górniak, niektórzy zainteresowali się jej ustami. Porównano je z tymi ze starych zdjęć. I co?

wróć do artykułu
  • ~Gusiek460
    (2011-05-15 10:50)
    Dwa zdjęcia przedstawiające dwie różne osoby. Nic nowego, kolejna próba wzbudzenia sensacji u fanatyków Górniak.
  • ~dr WHO
    (2011-05-15 11:59)
    Brawo 'Dwie Salowe z Salem'!!!
  • ~Dwie Salowe z Salem
    (2011-05-15 10:45)
    Typowe zadanie dla średnio nierozgarniętych czytelników "Przyjaciółki" i "Pani Domu".

    ZNAJDŹ 10 SZCZEGÓŁÓW, KTÓRYMI RÓŻNIĄ SIĘ TE DWA RYSUNKI!

    Poświadczone notarialnie rozwiązania w zalakowanych kopertach prosimy nadsyłać do dnia 30 listopada 2011 roku.

    Wśród laureatów naszego konkursu zostanie rozlosowanych 5 grzebieni bakelitowych w gustownych etui z polietylenu oraz 5 używanych podpasek higienicznych firmy "Kotex" typu "long&slim" z autografem Kingi Rusin lub Tomasza Kammela (do wyboru).

    Niestety redakcja nie była jak dotąd w stanie ustalić użytkownika podpasek, ale mamy nadzieję, że ustali winnego specjalna komisja sejmowa!
  • ~ŻENADA
    (2011-05-15 09:34)
    to tak jest jak ma się trochę fałd na mózgu wyprostowanych -lenin wiecznie żywy
  • ~jajco
    (2011-05-15 09:31)
    Kto to jest do jasnej cholery jakaś Górniak,czy to jest ta co śpiewała hymn Polski,to co Was pogięło ,żeby w ogóle o niej pisać!!!
  • ~lekarz
    (2011-05-15 09:32)
    niedługo będzie wyglądać jak rodowicz
  • ~grobowy z cmantarza w Rzeszowie
    (2011-05-15 09:21)
    doczeka starości jak każdy z nas, zmarszczki tez będzie miała - jak Beata Tyszkiewicz i też umrze i nikt potem o niej nie wspomni .
  • ~Awatar
    (2011-05-15 09:38)
    Była uroda byłej piosenkarki, która nigdy nie grzeszyła rozumkiem. Uroda i talent znikły rozumku jak nie było tak nie ma zostały wydęte jak u mulatki zabotoksowane usta gadające bzdury. Niech żyje celebrycki stan, jak zwykle ponad stan!