Co w swej twarzy zmieniła Edyta Górniak? Znajdź różnicę!

| Aktualizacja:

Na jakiej imprezie by się nie pojawiła, zawsze wzbudza sensację. Tym razem jednak bardziej niż samą Edytą Górniak, niektórzy zainteresowali się jej ustami. Porównano je z tymi ze starych zdjęć. I co?

wróć do artykułu
  • ~kris
    (2011-06-03 05:28)
    EDYTKA jesteś piękna a inni ci zazdroszczą
  • ~tomek
    (2011-05-16 23:03)
    koń ją kopnął kopytem w ryj wygląda jak debil
  • ~z
    (2011-05-15 22:32)
    nie wiem c=o się zieniło. Była pasztetem i jest pasztetem
  • ~fcuk
    (2011-05-15 21:27)
    Przeszczepiła sobie śluzówkę odbytu.
  • ~gawel
    (2011-05-15 20:18)
    Na STO PROCENT chodzi z kwasniewska do tej samej kosmetyczki Jolka juz przestaje gadac mam nadzieje ze gorniak przestanie spiewac.
  • ~+++
    (2011-05-15 13:41)
    "~+++2011-05-15 10:37"

    To nie moj wpis. Kolego, wymysl sobie cos wlasnego!
  • ~Ach te śliczne
    (2011-05-15 12:31)
    fotki ...
  • ~chociaż Górniak ma duże możliwości
    (2011-05-15 12:29)
    wokalne to jest tak durna,że w pale się nie mieści !!! Znam i wiem !!!
  • ~Gusiek460
    (2011-05-15 12:23)
    -re-pkp- z 2011.05.15 11:50. - zmień nie portal a swój stosunek do ortografii. Po co masz potem czegoś, nie rozumieć.
  • ~dr WHO
    (2011-05-15 11:59)
    Brawo 'Dwie Salowe z Salem'!!!
  • ~pkp
    (2011-05-15 11:50)
    Nie rozumiem poco te inwektywy. Okladam i zmieniam portal
  • ~OMEN
    (2011-05-15 11:49)
    Taa... Moim zdaniem zdjęcie PO lewej przedstawia żabę u fotografa. A to PO prawej modliszkę PO stosunku... Zaraz kogoś zje!!!
  • ~radzio
    (2011-05-15 10:51)
    małpy są ładniejsze, ale to obraza dla małpy. Podobnie jak nazwanie cyborgiem. Nie ma określenie na "piękno" inaczej.
  • ~Gusiek460
    (2011-05-15 10:50)
    Dwa zdjęcia przedstawiające dwie różne osoby. Nic nowego, kolejna próba wzbudzenia sensacji u fanatyków Górniak.
  • ~opoloanka
    (2011-05-15 10:46)
    ta kobieta zawsze mnie irytowała,to głupia ,beznaddziejna cyganka,jestem opolanką jak i ona,jak sie nie ma mózgu to sie robi z siebie pajaca,jej ustami można wyciągać gwoździe z ławek w knajpie na jej osiedlu.Sami jej pobratyńcy czyli cyganie śmieją się z niej ,beztalencie ,niemiła ,niegrzeczna ,zarozumiała,Podziwiam jej partnera mecenasa jak moze z tym monstrum wytrzymać.
  • ~Dwie Salowe z Salem
    (2011-05-15 10:45)
    Typowe zadanie dla średnio nierozgarniętych czytelników "Przyjaciółki" i "Pani Domu".

    ZNAJDŹ 10 SZCZEGÓŁÓW, KTÓRYMI RÓŻNIĄ SIĘ TE DWA RYSUNKI!

    Poświadczone notarialnie rozwiązania w zalakowanych kopertach prosimy nadsyłać do dnia 30 listopada 2011 roku.

    Wśród laureatów naszego konkursu zostanie rozlosowanych 5 grzebieni bakelitowych w gustownych etui z polietylenu oraz 5 używanych podpasek higienicznych firmy "Kotex" typu "long&slim" z autografem Kingi Rusin lub Tomasza Kammela (do wyboru).

    Niestety redakcja nie była jak dotąd w stanie ustalić użytkownika podpasek, ale mamy nadzieję, że ustali winnego specjalna komisja sejmowa!
  • ~piotrek
    (2011-05-15 10:07)
    O ktore wagi chodzi?
  • ~Genitaliusz
    (2011-05-15 10:06)
    szkoda mi jej. Zwykła zepsuta "gwiazda"
  • ~R.
    (2011-05-15 10:05)
    Ktoś się ze mną sprzeczał że nasze pseudo gwiazdki i celebrytki są ładne, oto przykład głupoty, piękne to są nasze dziewczyny i kobiety ale te na uczelniach i ulicach.
  • ~Krystyna
    (2011-05-15 10:03)
    A co mnie obchodzi co Edyta zmieniła,ważne jest żeby pięknie śpiewała.Co za szmatławy pismak o tym bazgrze!

Może zainteresować Cię też: