Alarm! Edyta Górniak przesadziła z makijażem!

| Aktualizacja:

Na 14. urodzinach Fashion TV Edyta Górniak pojawiła się w zdecydowanie zbyt mocnym makijażu.

wróć do artykułu
  • ~jasaw
    (2011-04-18 12:11)
    Uważam, że p.Edyta wygląda bardzo dobrze. Makijaż nie jest wcale zbyt mocny.
    To piękna kobieta, o wrażliwej duszy, czego wyraz daje interpretując każdy utwór.
    Można tylko pozazdrościć...tak normalnie, bez zawiści,że ciągle wygląda świetnie, estetycznie...!!!
  • ~ania
    (2011-04-17 17:52)
    Ja mysle ze wyglada super super na zdieciach nie mozeci widziec ze za duzo ma makijazu o czym Wy piszecie i mam okulary. Tylko ludzie nie macie cos do powidzenia dobrego tylko lubicie krytykowac .Marzenia zeby wygladac tak jak ona.
  • ~ruda
    (2011-09-21 11:10)
    edyta wyglada super,szkoda tylko ze nasladujac eks opiekunke do dziecit zmasakrowala swoje piekne wlosy.to ochydna fryzura.to szok ze taka gwiazda nasladuje takie zero,takie nic jakim jest sablewska.to nikt.
  • ~Lewciu5
    (2011-04-27 18:00)
    Moje Pewne edysiu ,(Schulego) mysli skierowane ku tobie sa A ty wolisz spiewac i swoja Rodzine ,Piekne,A,ludzie,ANIOKI,(Akenejonaho12),
  • ~kris
    (2011-04-26 19:55)
    znam wiele gwiazd hollywood ale wszystkie bledną przy EDYTCE a doda jej to nawet niepowinno sie poruwnywać do tak wspaniałej osoby jaką jest edytka
  • ~e
    (2011-04-22 22:54)
    kris edytka tak jak zawsze wygląda super
  • ~Lewciu5
    (2011-04-25 08:11)
    EDYTKA PINIE PREZENTUJE SIE
  • ~jurek
    (2011-04-17 17:55)
    Garbaty a kto by Cie chcial myslisz za duzo o sobie a do tego jestes brzydki i do tego garbaty jak slon.
  • ~hahahaha
    (2011-04-17 15:34)
    Do polki.Zmaknij ten cuchnacy kawsem zoladkowym dziob zazdrosnico polska.
  • ~666uk
    (2011-04-16 09:04)
    Lubie ostre, odstawione laski ale szkoda mi kobiet, które nie rozumieją, że dużo, bogato nie zawsze znaczy atrakcyjnie. Wyuczone, sztuczne pozy, szczerzenie zębów. To wszystko przynosi odwrotny efekt. Ta pani jest śmieszna,
  • ~zazdrośnica
    (2011-04-17 17:10)
    do hahahaha chyba jesteś tak samo wytapetowano że wydaje ci się że jestes piękna a tak sie nie podobasz
  • ~normalna
    (2011-04-17 17:07)
    Stara baba a udaje nastolatkę ,pokaż się bez tapety to zabaczymy kto ładniej wygląda
  • ~Polka
    (2011-04-15 19:10)
    Typ Sakara makara, ot i Cyganica. Braki edukacyjne, ot prostaczka.
  • ~Pix
    (2011-04-15 17:52)
    Lepiej się trzymać z daleka.Można dostać pylicy płuc
  • ~mimika
    (2011-04-17 15:35)
    Polki sie skrecaja i zwijaja z zazdrosci.Edyta dawaj czadu niech sie polki slinia jak buldogi.
  • ~putka
    (2011-04-16 12:13)
    nie przesadzajcie, nie jest zle, sa gorsze
  • ~garbaty
    (2011-04-17 17:23)
    Nawet na bezludnej wyspie bym nie dotknął tej pokraki.

Może zainteresować Cię też: