Alarm! Edyta Górniak przesadziła z makijażem!

| Aktualizacja:

Na 14. urodzinach Fashion TV Edyta Górniak pojawiła się w zdecydowanie zbyt mocnym makijażu.

wróć do artykułu
  • ~Pix
    (2011-04-15 17:52)
    Lepiej się trzymać z daleka.Można dostać pylicy płuc
  • ~Polka
    (2011-04-15 19:10)
    Typ Sakara makara, ot i Cyganica. Braki edukacyjne, ot prostaczka.
  • ~666uk
    (2011-04-16 09:04)
    Lubie ostre, odstawione laski ale szkoda mi kobiet, które nie rozumieją, że dużo, bogato nie zawsze znaczy atrakcyjnie. Wyuczone, sztuczne pozy, szczerzenie zębów. To wszystko przynosi odwrotny efekt. Ta pani jest śmieszna,
  • ~putka
    (2011-04-16 12:13)
    nie przesadzajcie, nie jest zle, sa gorsze
  • ~hahahaha
    (2011-04-17 15:34)
    Do polki.Zmaknij ten cuchnacy kawsem zoladkowym dziob zazdrosnico polska.
  • ~mimika
    (2011-04-17 15:35)
    Polki sie skrecaja i zwijaja z zazdrosci.Edyta dawaj czadu niech sie polki slinia jak buldogi.
  • ~normalna
    (2011-04-17 17:07)
    Stara baba a udaje nastolatkę ,pokaż się bez tapety to zabaczymy kto ładniej wygląda
  • ~zazdrośnica
    (2011-04-17 17:10)
    do hahahaha chyba jesteś tak samo wytapetowano że wydaje ci się że jestes piękna a tak sie nie podobasz
  • ~garbaty
    (2011-04-17 17:23)
    Nawet na bezludnej wyspie bym nie dotknął tej pokraki.
  • ~ania
    (2011-04-17 17:52)
    Ja mysle ze wyglada super super na zdieciach nie mozeci widziec ze za duzo ma makijazu o czym Wy piszecie i mam okulary. Tylko ludzie nie macie cos do powidzenia dobrego tylko lubicie krytykowac .Marzenia zeby wygladac tak jak ona.
  • ~jurek
    (2011-04-17 17:55)
    Garbaty a kto by Cie chcial myslisz za duzo o sobie a do tego jestes brzydki i do tego garbaty jak slon.
  • ~jasaw
    (2011-04-18 12:11)
    Uważam, że p.Edyta wygląda bardzo dobrze. Makijaż nie jest wcale zbyt mocny.
    To piękna kobieta, o wrażliwej duszy, czego wyraz daje interpretując każdy utwór.
    Można tylko pozazdrościć...tak normalnie, bez zawiści,że ciągle wygląda świetnie, estetycznie...!!!
  • ~e
    (2011-04-22 22:54)
    kris edytka tak jak zawsze wygląda super
  • ~Lewciu5
    (2011-04-25 08:11)
    EDYTKA PINIE PREZENTUJE SIE
  • ~kris
    (2011-04-26 19:55)
    znam wiele gwiazd hollywood ale wszystkie bledną przy EDYTCE a doda jej to nawet niepowinno sie poruwnywać do tak wspaniałej osoby jaką jest edytka
  • ~Lewciu5
    (2011-04-27 18:00)
    Moje Pewne edysiu ,(Schulego) mysli skierowane ku tobie sa A ty wolisz spiewac i swoja Rodzine ,Piekne,A,ludzie,ANIOKI,(Akenejonaho12),
  • ~ruda
    (2011-09-21 11:10)
    edyta wyglada super,szkoda tylko ze nasladujac eks opiekunke do dziecit zmasakrowala swoje piekne wlosy.to ochydna fryzura.to szok ze taka gwiazda nasladuje takie zero,takie nic jakim jest sablewska.to nikt.